Pasišovė atskleisti miesto parko grožį

 Pasišovė atskleisti miesto parko grožį

Kėdainių miesto parko tvarkymo darbų šiais metais buvo imtasi iš esmės. Buvo ne tik nuolat šienaujama žolė aplink parko estradą, bet ir prižiūrimos atokesnės vietos – prie minareto, palei upelį. Buvo genimi seni medžiai, tvarkomi kelmai. Tačiau miesto seniūnija pasiryžusi atskleisti visą senojo parko grožį.

Reikia tik sumanumo

„Miesto parkas atskleis savo grožį ne tik įvažiuojant į jį pro pagrindinį įėjimą ir iš J. Basanavičiaus gatvės, bet ir nuo M. Daukšos gatvės, nuo tos pusės, kurioje stovi minaretas. Juk medžių lapai bei nereikšmingi krūmynai uždengia parko grožį, per tuos lapus net minareto nuo Daukšos gatvės nesimato. Aš manau, čia reiktų šakas gražiai apgenėti, išeitų panašiai kaip arka, tuomet parkas ir iš šios pusės atskleistų savo grožį. Tai labai paprasta – reikia tik nugenėti, pašalinti kai kuriuos krūmokšnius, o efektas bus geras, atsiskleis visas grožis ir iš šios pusės“, – savo sumanymą dėstė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.Valentinas Tamulis: „Miesto parkas atskleis savo grožį ne tik įvažiuojant į jį pro pagrindinį įėjimą ir iš J. Basanavičiaus gatvės, bet ir nuo M. Daukšos gatvės, nuo tos pusės, kurioje stovi minaretas.“

Kirs krūmus

Miesto seniūnui taip pat akis bado ir krūmai, esantys už parko estrados, kur kiekvieną vasarą vyksta įvairios šventės.

„Na kam tie krūmai čia reikalingi. Kad kauptųsi šiukšlės? Juk jie negražūs, nepuošia mūsų parko. Manau, juos reiktų arba labai gražiai suformuoti – apgenėti, arba išvis pašalinti. Tuomet atsiskleistų vaizdas į vandenį, į vasarą veikiantį fontaną. Argi būtų ne gražiau?“ – planais gražinti parką dalijosi V. Tamulis.

Dirbo keturi

„Parko teritorija išties didžiulė. Tvarkyti yra ką. Vien vasarą žolei nušienauti reiktų nuolatinių darbuotojų. O dar aibė kitų darbų – šiukšlių rinkimas, suoliukų tvarkymas, rudenį lapų grėbimas. Todėl dar vasarą nusprendėme, kad parkui prižiūrėti reikia skirti nuolatinius darbuotojus. Ir tai pasiteisino. Visą vasarą ir rudenį čia kasdien darbavosi keturi seniūnijos darbuotojai ir parko vaizdas keitėsi iš esmės, nes buvo ne tik tvarkoma „matoma“ parko dalis, bet tvarkomos ir atokesnės vietos“, – paaiškino V. Tamulis.

Jo teigimu, paskirti darbuotojai pasiteisino. Kėdainiečiai darbo rezultatus pastebėjo vos jiems pradėjus darbuotis.

„Čia ir dar buvo galima daugiau darbų nudirbti. Tik ateini apžiūrėti ir pamatai, kad tai tą, tai aną reikia sutvarkyti. Darbų apstu, reikia tik dirbti“, – šypsojosi miesto seniūnas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video