Pašiliuose sudegė dar 5 šiukšlių konteineriai

 Pašiliuose sudegė dar 5 šiukšlių konteineriai

Virš šių konteinerių, medžiuose buvo paslėpta vaizdo stebėjimo ir įrašymo kamera. Viliamasi, kad įrašas padės atkleisti, ar konteineriai buvo padegti tyčia, ar dėl neatsargumo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį priemiestiniame Pašilių kaime ir vėl siautėjo liepsnos. Šį kartą sudegė 5 šiukšlių konteineriai. Tai jau trečias mįslingas gaisras per keletą savaičių šiame kaime. Kiek anksčiau, taip pat vidurnaktį, šiame kaime sudegė 3 šiukšlių konteineriai. Neseniai ten buvo padegtas ir neprižiūrimas sodo namelis.

Pranešė liudininkai

Pranešimas apie gaisrą Pašilių kaimo Labūnavos gatvėje buvo gautas prieš vidurnaktį. Apie degančius konteinerius Bendrąjį pagalbos centrą informavo keliu Babtai–Labūnava–Kėdainiai važiavę žmonės.

23 val. 28 min. į nelaimės vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.  

Atvykę ugniagesiai rado degančius 5 plastikinius šiukšlių konteinerius. Degė ir konteineriuose bei šalia jų buvusios šiukšlės, tarp kurių buvo ir lengvojo automobilio padangų.

Ugniagesiai per keliolika minučių sutramdė liepsnas, tačiau keturi konteineriai sudegė visiškai, o penktas – stipriai apgadintas.

Dimitrijaus Kuprijanovov nuotr.

Apdegė kamera

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai ėmėsi tirti šį įvykį.

Viliamasi, kad jiems gaisro kaltininką padės atskleisti virš šių konteinerių medyje įrengtos vaizdo kameros įrašas.

Tiesa, gaisro metu stipriai apdegė ir šalia konteinerių augantys medžiai ir krūmai, bei pati medžiuose įmontuota vaizdo stebėjimo kamera. Tad šįsyk Kėdainių rajono savivaldybei padaryti materialiniai nuostoliai bus dar didesni. (Vieno antžeminio konteinerio „Molok“ kaina – 1 475 eurai.)

Pašilių kaimo ir ten esančių sodininkų bendrijų gyventojai nesijaučia saugūs. Tai jau trečias mįslingas gaisras per keletą savaičių šiame kaime.

Aut. past.

Trečias gaisras

Po šio bei keliomis dienomis anksčiau kilusių gaisrų Pašilių kaimo ir ten esančių sodininkų bendrijų gyventojai nesijaučia saugūs.

Kiek anksčiau, taip pat vidurnaktį, šiame kaime sudegė 3 šiukšlių konteineriai, apdegė medžiai ir krūmai. Taip pat neseniai šiame kaime buvo padegtas neprižiūrimas sodo namelis.

Visus šiuos įvykius tiria priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos tyrėjai ir policijos pareigūnai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.