Pašiliuose sodo namelis virto degėsių krūva – įtariamas padegimas

 Pašiliuose sodo namelis virto degėsių krūva – įtariamas padegimas

Gaisro metu namelis sudegė visiškai. Laimei, niekas nenukentėjo, mat namelis buvo negyvenamas, elektros jame nebuvo. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visai netoli miesto esančiuose Pašilių soduose antradienio pavakarę kilo gaisras, kurio metu supleškėjo medinis sodo namelis. Ugniagesių tyrėjai nustatė, kad namelis galimai buvo padegtas tyčia, tad tyrimą į savo rankas perėmė Kėdainių rajono policijos komisariatas.

Užsidegė pavakarę

Namelis užsiliepsnojo antradienį. Apie 16 val. 33 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad gaisras kilo Pašilių kaimo Trumpojoje gatvėje. Žmonės pranešė, kad mato liepsną ir dūmus.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos. Iš viso buvo pasiųsti trys gaisriniai automobiliai, penki ugniagesiai.

Ugniagesių tyrėjai nustatė, kad namelis galimai buvo padegtas tyčia, tad tyrimą į savo rankas perėmė Kėdainių rajono policijos komisariatas.

Aut. past.

Pranešė per vėlai

Ugniagesiams atskubėjus į įvykio vietą, pastatas jau degė atvira liepsna, buvo beveik sudegęs. Konstatuota, kad ugniagesiai apie įvykį buvo informuoti per vėlai, tad namelis sudegė visiškai.

Jie užpylė nuodėgulius vandeniu ir namelio likučius užgesino.

Namelis buvo 1 aukšto, 4×5 metrų dydžio, medinis, stogas buvo dengtas šiferiu.

Laimei, gaisro metu niekas nenukentėjo, mat namelis buvo negyvenamas, elektros jame nebuvo.

Atokiau nuo kitų

Didesnės nelaimės išvengta ir dėl to, kad sodo namelis yra paskutinis, kraštinis sodininkų bendrijoje, tad artimų kaimynų nėra.

Netoliese statomas naujas gyvenamasis namas, tačiau žmonės ten dar negyvena.

Apklausus kitus kaimynus paaiškėjo, kad šie nieko įtartino nebuvo pastebėję. Jų teigimu, supleškėjusiame namelyje svetimų žmonių nebūdavę.

Tiria policija

Ugniagesių tyrėjai nustatė, kad namelis galimai buvo padegtas tyčia, tad tyrimą į savo rankas perėmė Kėdainių rajono policijos komisariatas.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video