Pasikeitė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos aptarnavimo tvarka

 Pasikeitė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos aptarnavimo tvarka

BNS Arno Strumilos nuotr.

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) vykstant struktūriniams pokyčiams, nuo vasario 15 d. pasikeitė gyventojų ir verslo subjektų aptarnavimo tvarka: telefonu ir žodžiu gautos nesudėtingos užklausos atsakomos tą pačią dieną, sudėtingesniais klausimais konsultacijos teikiamos raštu, informacijai ir konsultacijoms įvedamas vienas el. pašto adresas, kuriuo bus galima kreiptis visais iškilusiais klausimais. 

Atsakymas telefonu – tą pačią dieną

Bendro pobūdžio konsultacijos telefonu apie VMVT teikiamas paslaugas bus vykdomos trumpuoju numeriu 1879 (gali būti taikomi padidinti tarifai) arba  +370 5 242 0108 (tinka ir skambinant iš užsienio).

Į asmenų prašymus telefonu atsakoma tą pačią darbo dieną. Jeigu į telefonu pateiktą asmens prašymą dėl jo sudėtingumo negalima atsakyti tą pačią darbo dieną, tuomet besikreipiančiam asmeniui sudaroma galimybė išdėstyti prašymą raštu. 

Bendro pobūdžio konsultacijos telefonu apie VMVT teikiamas paslaugas bus vykdomos trumpuoju numeriu 1879 (gali būti taikomi padidinti tarifai) arba  +370 5 242 0108 (tinka ir skambinant iš užsienio).

Gyvai – iš anksto užsiregistravus

Kaip ir iki šiol, gyventojai ir verslo subjektų atstovai VMVT padaliniuose galės gauti gyvūnų  ūkinių gyvūnų bei gyvūnų augintinių registravimo paslaugas, pateikti dokumentus. Tačiau siekiant efektyviau išnaudoti VMVT specialistų darbo laiką, nuo vasario 15 d. susitikimui padaliniuose reikės registruotis iš anksto telefonais 1879 arba +370 5 242 0108. Vėliau planuojama įdiegti ir elektroninę laiko rezervacijos sistemą asmenims planuojantiems atvykti į VMVT padalinį. 

Gyventojai, kaip ir iki šiol, VMVT padaliniuose taip pat galės palikti mėginius valstybės stebėsenos tyrimams (sumedžiotų šernų mėginiai ir kt.). Mėginių palikimui nereikės laiko rezervuoti iš anksto, tačiau būtina tą padaryti asmenų aptarnavimo padalinio nustatytu darbu laiku. Padalinių darbo laikus galima rasti čia.

Informacijai ir konsultacijoms – vienas adresas info@vmvt.lt 

Tiems, kurie taupydami laiką konsultacijas ar reikalingą informaciją nori gauti el. paštu, nuo vasario 15 d. gali kreiptis vienu el. pašto adresu info@vmvt.lt. Taip pat išlieka galimybė kreiptis į VMVT specialistus per sistemą E.pilietis, e. pristatymo sistemoje ir registruotu paštu adresu: Siesikų g. 19, Vilnius.   

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video