Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos: gal atpažįstate šį vyrą?

 Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos: gal atpažįstate šį vyrą?

Kauno AVPK nuotr.

Kauno AVPK inf.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo arba apgadinimo. Sausio 1 d., apie 04.00 val., Kėdainiuose, Birutės g., asmuo apgadino įmonės turtą. Padaryta turtinė žala siekia apie 350 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 636 80 arba 112, arba el. paštu kestutis.pilinkus@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

7 Komentarai

  • kas ce toks

  • Žaibas apsauginis siautėja

  • Masiuliui už 100tūkstančių nieko,o čia už 350 jaurų du metai.Tegyvuoja Lietuvos teisingumas-pats geriausias ir humaniškiausias jiewro kolchoze!

  • Uz 4 tvirkinamus vaikus galvoji gaus tas PARšAS kazkiek metu kaliuzes? Nifiga! Klanas konservu istrauks! Arba ras kur priburbuliavusi kawos tirsciuose.

    • Tai čia tas pilipukas iš kanapių?

  • Źąsas iš Paliepių?kur prisiśikai?oźiui ant lėkštutės?

  • nuotraukoje Darbo partijos rinkėjas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video