Cirkas išvažiavo – tegyvuoja šiukšlynas

 Cirkas išvažiavo – tegyvuoja šiukšlynas

Šį savaitgalį Kėdainiuose apsilankęs cirkas iš Čekijos ne visiems kraštiečiams dovanojo teigiamas emocijas. Vieni piktinosi silpna pasirodymo programa, kiti aiškiai išreikštu pasipinigavimu ir egzotiškų gyvūnų išnaudojimu. O aplinkinių daugiabučių gyventojai neslėpė pasipiktinimo dėl paliktos netvarkos.

Aplinkui gyvenantys žmonės labai kenčia nuo šioje A. Kanapinsko gatvės aikštelėje vykstančių cirko pasirodymų. Negana to, kad tie jų gyvūnai dvokia, dar ir reikia kęsti nuolatinį triukšmą, patys cirkininkai lėbauja ir rėkauja, o šį kartą dar ir taką žmonėms sugadino, ir didžiausią purvyną paliko. Klampok dabar su botais batelius į rankas pasiėmęs. Tiek metų tą plotą kažkas nuomoja, bet investuoti į jį ir sutvarkyti kažkaip pamiršta. Kodėl visokių cirkų miesto valdžia negalėtų įkurdinti kur nors prie arenos ar kitoje vietoje, atokiau nuo miegamųjų rajonų?“ – piktinosi kėdainiečiai.

[quote author=“V. Tamulis“]Cirkui išvažiavus dabar aikštelėje pasiliko didžiausi purvynai.[/quote]

Situaciją pakomentuoti paprašėme miesto seniūno Valentino Tamulio, kuris taip pat neslėpė apmaudo dėl verslininkų aplaidumo.

„Sklypas prie buvusios „Rasos“ parduotuvės priklauso privatiems asmenims, tad cirkas iš jų jį ir nuomojasi. Šie dalykai praktiškai nėra derinami su miesto seniūnija. Matėme, kad cirkui išvažiavus dabar aikštelėje pasiliko didžiausi purvynai. Vienintelis dalykas, ką mes galime padaryti tai reikalauti iš sklypo savininko, kad jis susitvarkytų savo teritoriją ir pataisytų apgadintus gatvės elementus, ką mes, be abejo, ir padarysime. Tačiau reikalauti, kad jie nenuomotų cirkams ar kitiems įstatymo nedraudžiamų renginių organizatoriams sklypo, net nežinau ar mes turime teisę. Šiuo klausimu pasidomėsime, pasitarsime su teisininkais ir žiūrėsime, jei tik bus įmanoma, bandysime rasti kitą vietą tokiems renginiams organizuoti. Seniūnija visada pirmenybę teikia gyventojų interesams“, – situaciją spręsti pažadėjo miesto seniūnas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video