Kviečia į nacionalinį miškasodį: planuojama pasodinti beveik 10 000 medelių

 Kviečia į nacionalinį miškasodį: planuojama pasodinti beveik 10 000 medelių

Kėdainių miškų urėdija kviečia visus miškui neabejingus žmones, kolektyvus, organizacijas, įmones į visuotinę miško sodinimo talką – Nacionalinį miškasodį 2017, kuris vyks balandžio 8 dieną. Šįmet mūsų krašte miškasodis vyks Skaistgirių girininkijoje, Bajėnų miško teritorijoje. Miškininkai planuoja pasodinti dvigubai daugiau medelių nei pernai: 3,9 hektarų plote planuojama pasodinti beveik 10 000 ąžuoliukų bei juodalksnių.

Kviečia ir didelius ir mažus

[quote author=“J. Urbanavičius“]Pernykštė patirtis parodė, kad medelius sodina ir maži vaikučiai, ir garbaus amžiaus žmonės.[/quote]

„Džiaugiamės, kad į šią nacionalinę akciją tiek visoje Lietuvoje, tiek Kėdainiuose susirenka nemažai talkininkų. Miškasodyje kviečiame dalyvauti įvairių įstaigų, organizacijų atstovus bei pavienius žmones ar jų grupes. Labai kviečiame dalyvauti ir šeimas. Pernykštė patirtis parodė, kad medelius sodina ir maži vaikučiai, ir garbaus amžiaus žmonės“, – akcijoje ragino dalyvauti VĮ Kėdainių miškų urėdijos urėdas Justinas Urbanavičius.

„Šįmet mūsų krašte miškasodis vyks Skaistgirių girininkijoje, Bajėnų miško teritorijoje. Paprasčiau tariant, teritorijoje važiuojant nuo Josvainių Cinkiškio link. Miškininkai, kartu su talkininkais planuoja pasodinti dvigubai daugiau medelių nei pernai: 3,9 hektarų plote planuojama pasodinti 9500 ąžuoliukų bei juodalksnių. Pernai Pašilių girininkijoje 2 hektarų plote buvo pasodinta 6 500 medelių. O kaip bus – pamatysime. Nėra aišku, kiek bus talkininkų. Kviečiame jų kuo daugiau“, – į miškasodį atvykti ragino Skaistgirių girininkijos girininkas Arvydas Kindurys.  

Visus, norinčius dalyvauti Nacionaliniame miškasodyje, miškininkai kviečia registruotis Kėdainių miškų urėdijoje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video