Paobelio kaimo gyventojai džiaugiasi dar viena rekonstruota gatve

 Paobelio kaimo gyventojai džiaugiasi dar viena rekonstruota gatve

Paobelio kaimo Aklosios gatvės kapitalinio remonto darbams skirta 58 tūkst. eurų./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Priemiestinio Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Paobelio kaimo kelininkų technika neapleidžia jau keletą metų iš eilės. Praėjusiais metais čia išasfaltuotos dvi gatvės, o vienos gatvės rekonstrukcija baigta visai neseniai. Gyventojai džiaugiasi dar viena asfaltuota gatve šiame gražiame kaime.

Skyrė savivaldybė

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius paaiškino, kad šiemet Paobelio kaimo Akloji gatvė išasfaltuota Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.

„Paobelio kaimo Aklosios gatvės kapitalinio remonto projektavimo, projekto ekspertizės, kapitalinio remonto darbams ir inžinerinėms paslaugoms skirta 58 tūkst. eurų.

Už šias lėšas konkursą laimėjusi bendrovė kapitaliai rekonstravo, o paprastai tariant, paklojo naują asfaltą iki šiol žvyrkeliu buvusioje gatvėje, 335 m2 plote“, – informavo A. Kacevičius.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius paaiškino, kad šiemet Paobelio kaimo Akloji gatvė buvo išasfaltuota Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.

Aut. past.

Dvi – pernai

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas pasidžiaugė, kad kelininkai jau kelis metus iš eilės neapleidžia Paobelio kaimo, mat šiemet buvo išasfaltuota viena, o praėjusiais metais net dvi šio kaimo gatvės.

„Šiemet darbai jau baigti Aklojoje gatvėje, o pernai vos tik viena įmonė baigė asfaltavimo darbus šio kaimo Lauko gatvėje, prasidėjo kitos – Lakštingalų gatvės – remontas. 

Reziumė – per porą metų asfaltuotos net trys vieno kaimelio gatvės“, – pasidžiaugė seniūnas.

Beje, šiemet šios gatvės gyventojai labai patenkinti statybininkų darbu, mat buvo atsižvelgta į jų pageidavimus, pastabas, kultūringai bendrauta su žmonėmis.

Darbai vyko sklandžiai ir svarbiausia – tvarkingai. Darbus Aklojoje gatvėje vykdė kraštiečių bendrovė „Doresta“.

Pabodo dulkės

Seniūnas pasakojo, kad žmonės dažnai kreipiasi su prašymais sutvarkyti tai vieną, tai kitą gatvę, labiausiai kenčia tie, kurie gyvena šalia žvyrkelių.

„Anksčiau visos šios trys Paobelio kaimo gatvės buvo tvarkomos greideriu, nes jos buvo su žvyro danga.

Dabar visose gatvėse išlietas asfaltas, tad gyventojai laimingi, žmonėms nebereikia skęsti dulkėse“, – pasidžiaugė Pelėdnagių seniūnas.

1 Komentaras

  • Pirma liekit kur zadejot mieste anksti pavasari pradet darbus,o pradejot vasaros pabaigoj ir tik kanalizacijas patieset. Kur asvaltas? Vaikai i darzeli eina per buzas,kaimuose asvaltai,mieste zvirkeliai. Artistai jus artistai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video