Paaiškėjo, kas užims UAB „Kėdainių butai“ direktoriaus pareigas (ATNAUJINTA)

 Paaiškėjo, kas užims UAB „Kėdainių butai“ direktoriaus pareigas (ATNAUJINTA)

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Gyventojų skolos įmonei siekia beveik pusę milijono eurų

Eglė KUKTIENĖ

Vos prieš keturis mėnesius pristatydamas savo veiklos ataskaitą tuometinis „Kėdainių butų“ vadovas nurodė itin ambicingus įmonės tikslus – būti geriausiu pasirinkimu kėdainiečiams administruojant jų daugiabučius namus. Tačiau panašu, kad nuolat kritikos gaudavęs vadovas neatsilaikė ir iš darbo išėjo. Rugpjūčio 19-ąją įvyko konkursas UAB „Kėdainių butai“ direktoriaus pareigoms užimti. Konkurse dalyvavo trys kandidatai,  o jį laimėjo kraštiečiams gerai žinomas Viktoras Gruzdevas.

Krūva problemų

Nors „Kėdainių butų“ negalima laikyti blogiausiai besiverčiančia savivaldybės įmone – pernai ji turėjo 1,8 tūkst. eurų pelną – vis dėlto problemų ten yra sočiai.

Vidutinis specialistų atlyginimas tesiekia vos 641 eurą į rankas, gyventojai nuolat skundžiasi dėl jų darbo kokybės ir bendravimo.

Krašto gyventojai „Kėdainių butams“ yra skolingi beveik pusę milijono eurų.

Buvęs įmonės vadovas Kęstutis Vaitkevičius anksčiau yra sakęs, kad su skolininkais intensyviai dirbama, tačiau ne visada įmanoma situacijas išspręsti lengvai. Daug didelių skolų yra tokios senos, kad net nebeįmanoma surasti dokumentų, kurie įrodytų įsiskolinimo pradžią.

„Kėdainių butų“ jurisdikcijai priklauso ir daugiabučių namų renovacija. Skaičiai nedžiugina. Praėjusiais metais buvo visiškai baigta 5 namų renovacija. Dar keturi namai šiuo metu renovuojami ir darbai jau eina į pabaigą.

Renovacijos spurto nematyti, todėl šioje srityje, tikėtina, Kėdainiai dar kurį laiką stagnuos.

Nepabijojo atsakomybės ir sunkumų

Tačiau V. Gruzdevas sako, nors ir žinantis, kad įmonėje laukia daug sunkaus darbo, problemų nebijantis ir turintis gana aiškią viziją, ko būtų galima pasiekti.

„Ne pirmas  kartas mano darbo biografijoje, kai apsiimu kažką sutvarkyti. Žadu skirti tam daug savo laiko. Jei man padės ir savivaldybė su tarybos nariais, manau, kad situaciją pavyks pagerinti.

Kasmet situacija būna nelabai gera, nes butų ūkis – tokia vieta, kur visiems geras nebūsi.

Vis dėlto turiu puikų pavyzdį – A. Kanapinsko g. 18-ąjį namą – kur geros komunikacijos ir aiškių planų dėka pavyko ir be milžiniškų investicijų tą namą sutvarkyti.

Kolektyvas yra, reikės su juo padirbėti, pamotyvuoti.

Daug kas galvoja, kad „ai, kas tas butų ūkis“. Ne „ai“ – ten dirba žmonės, taip, jie negauna atlyginimo tokio, kokio norėtų. Tačiau jie turi dirbti kokybiškai, todėl galvoju ir apie kvalifikacijos kėlimo kursus, ir kitus motyvacinius būdus.

Mano tikslas – kad žmonės, gyvenantys daugiabučiuose namuose, pajaustų, kad jais rūpinamasi, kad jų norai ir poreikiai nelieka tik popieriuje.

Sudarysiu planus, daug laiko skirsime bendravimui, komunikacijai, veiklos viešinimui.

Kuo daugiau žmonės žinos, patys įsitrauks, tuo visiems bus geriau.

Darbo tikrai nusimato nemažai, o kaip pavyks – matysime. Nenoriu žadėti, kad įmonė sužydės iškart, bet pastangas dėsiu“, – sako naujasis įmonės vadovas.

UAB „Kėdainių butai“ direktoriaus pareigas konkurso nugalėtojas turėtų pradėti eiti gavus ir įvertinus informaciją iš LR Specialiųjų tyrimų tarnybos.

11 Komentarai

 • Pamirsot tik pamineti kad jis Naujokienes zento partijos valdybos narys

 • Kaip netiketa, kad Gruzdajevas ne meras, o butu ukio direktorius 😀

 • Didžiausia gėda Kėdainiams, visur tik judėjimas ir tamulininkai. Mere, ar tu turi kiaušinius ar daro jie ką nori?

  • Kad jis pats tik kažkieno kiaušinis

 • Baisu, ar praleis STT, juk teistas, ot tai persoektyva, juk butams turetų vadovauti jaunas persoektyvus, o ne Aukstikalnio- žento komandis narys . Ne veltui kalbama, jad Tamulis eina kartu su Nijole ir Darbo partija, tik vaidina socdemu.

 • As irgi jau girdejau kad Tamulio ir Nijoles skyrybos yra del akiu ir yra gudraus plano dalis 😉 plano ir vel paimti valdzia 🙂

 • Ka dar girdejot? Kas bus meru? Kas eina i merus visi eina su kazkokia nauda sau 🙂

 • Naujokienė superinė motera. Nors viena Kėdainiuose su kiaušais. Nedejuoja, neverkia, nedalyvauja pirstelėjimuose, o sprendžia. Bravo, palaikau ir balsuosiu tik už ją.

 • Gaila, kad Tamulis paliko judėjimą. Bet manau, kad jie visi ir po rinkimų dirbs kartu. Ir gerai. Kas iš tų intrigantų ir rėksnių. Susitars.Palaikau juos.

 • Sveikinu Gruzdevą. Gerai, kad nuėjo į tą vietą. Jis reiklus ir gal butų įmonės nepribaigs. Jau situaciją tenai tai blogiau nebūna. Algos nesiekia 600 eurų mums. Dirbam beveik už ačiū. Ir dar skaitosi savivaldybės uabas.

 • Visiškai suseno,pikta pagiežinga sene,žentas-pajuokos objektas,fedia -amzinai dejuojantis mulkis,gal ir gerai ,kad teisti vadovauja-patirtį turi?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video