Nustatyta rugsėjo mėnesio šilumos kaina vartotojams

 Nustatyta rugsėjo mėnesio šilumos kaina vartotojams

BNS Egidijaus Jankausko nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 9,63 ct/kWh (be PVM). Šilumos kaina, palyginti su galiojančia rugpjūčio mėnesį, didėja 31,2 proc. arba 2,29 cento už kilovatvalandę. Gyventojams šiluma kainuos 10,50 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 11,65 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Perskaičiavus šilumos kainą, šiluma brangsta dėl padidėjusių kuro kainų ir dėl superkamos šilumos kainos, kuriai turės įtakos susidariusi situacija AB „Lifosa“. Įmonė negali užtikrinti viso Kėdainių miesto šilumos poreikio rugsėjo mėnesį, todėl AB „Panevėžio energija“ bus priversta trūkstamą šilumos kiekį gaminti Kėdainių katilinėje gamtinėmis dujomis. 

AB „Panevėžio energija“ gamina ir tiekia šilumą Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų miestų ir rajonų gyventojams ir įmonėms. Tiekiamos šilumos kaina visame aptarnaujamame regione yra vienoda.

Pagal nustatytą AB „Panevėžio energija“ šilumos kainą perskaičiuojamos karšto vandens kainos. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. gyventojams karštas vanduo kainuos 8,09 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau: Šilumos siurbliai oras vanduo

6 Komentarai

 • Lifosa stop ir šildymui pizdiec?Kur tie varjotai kuriems Kėdainiuose Lifosa orą gadino?Dabar pakrapstysim piniginės.

  • Nebūtum debilas tai žinotum, kad nelabai jau ir mažiau ir mokėjome, negu kiti miestai.

   • Labai nelabai,bet mažiau.O dabar asile mokėsim daug daugiau.

   • del to ir mokejom daugiau ,kad svetimam pardavem šilumos ūkį. Kedainiai mokejo daugiau nes reikejo kompensuoti kitus rajonus kur neturi kito budo sildytis, beja tai jau buvo rasyta ir ne karta.

   • Dekok konservams, kad i dugna ir i ubagyna veda tauta, svarbu dabar Ukraina!

 • Tikrai, asile, Kėdainiai nėra kažkuo išskirtiniai, kad daugiau už kitus mokėti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video