Nulijo ledais – kėdainiečiai pasiims net 30 tūkst. nemokamų ledų porcijų!

 Nulijo ledais – kėdainiečiai pasiims net 30 tūkst. nemokamų ledų porcijų!

Saulėtą šeštadienio pavakarę kėdainiečiai skubėjo į lauką – ten iš giedro dangaus „lijo“ ledų kuponais. Nuo pusės penkių net dvi valandas po Kėdainių dangų ratus sukęs sraigtasparnis žemėn pažėrė 30 tūkst. žetonų, kuriuos kraštiečiai iškeisti į skanias DADU ledų porcijas galės visą savaitgalį.

Prisiminė tradicijas

Ledų lietus jau buvo įprasta rugpjūčio pirmosios dienos staigmena – du dešimtmečius taip buvo paminimas „Vikondos“ gimtadienis. Tiesa, vėliau šios tradicijos buvo atsisakyta ir įmonės gimtadieniai buvo švenčiami pasirinkus kito formato minėjimus.

Šiemet, pasitinkant solidų 30-ies metų jubiliejų, buvo nuspręsta šią tradiciją atsiminti patiems, ir priminti visiems kraštiečiams. Ir nors įmonė į ketvirtąją dešimtį įžengia atsinaujinusi, jubiliejai – pati geriausia proga atsiminti, koks kelias vedė iki šios dienos, kas padėjo pasiekti tikslus ir kas visuomet buvo šalia.

Mainys dvi dienas

Kai kuriems laimingiesiems pavyko sumedžioti daugiau, nei vieną žetoną – socialiniuose tinkluose kraštiečiai džiaugiasi radę nuo kelių iki net kelių dešimčių žetonų, kurie leis kimšte prikimšti šaldiklius ko gero pačių skaniausių DADU ledų!

Žetonus į ledus buvo galima išsikeisti ne tik šeštadienį – į parduotuves keliauti galite ir rytoj.

9 – 17 val. kuponai į ledus bus keičiami DADU firminėje parduotuvėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1, Kėdainiai), miesto centre – prie „Maxima“ parduotuvės (J. Basanavičiaus g. 53, Kėdainiai) ir prie vadinamosios Janušavos „Norfa XL“ parduotuvės (Ąžuolyno g. 1, Janušava).

Keičiant ledus į kuponus, prašoma laikytis saugaus socialinio atstumo – skanėstų užteks visiems ir net su kaupu.

Šis ledų lietus – simbolinė „Vikondos“ padėka kėdainiečiams už trijų dešimtmečių kaimynystę ir bendrystę.

[#gallery=2423#]

[#gallery=2422#]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video