Norėdama išvengti susidūrimo kėdainietė nuvažiavo nuo kelio

 Norėdama išvengti susidūrimo kėdainietė nuvažiavo nuo kelio

Ties Ručiūnų kaime esančia „Vimijulos“ degaline lengvasis automobilis BMW nuvažiavo nuo kelio. Apie nelaimę pagalbos centrą informavo pati vairuotoja./Asmeninio archyvo nuotr.

Vėlų šeštadienio vakarą didelės nelaimės kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva išvengta tik per plauką. Kėdainietei važiuojant iš darbo Jonavoje namo į Kėdainius, iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis, tad moteris buvo priversta staigiai stabdyti ir nuvažiavo nuo kelio. Jai pagalbos ranką ištiesė neabejingi žmonės.

Nuvažiavo nuo kelio

Bendrasis pagalbos centras apie 21 val. 21 min. sulaukė pranešimo, kad kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, ties Ručiūnų kaime esančia „Vimijulos“ degaline, lengvasis automobilis BMW nuvažiavo nuo kelio. Apie nelaimę pagalbos centrą informavo pati vairuotoja. Moteris paaiškino, jog važiuojant pagrindiniu keliu jai iš šalutinio kelio, nuo Žeimių pusės, kelią pastojo kitas automobilis.

Ji bandė signalizuoti, stabdyti, tačiau stabdant, automobilis tiesiog nuvažiavo nuo kelio į laukus. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo, o kaltininko automobilis net nesustojęs nuvažiavo.

Jaunai kėdainietei į pagalbą suskubo neabejingi pro šalį važiavę žmonės – degalinės darbuotoja, vietos ūkininkas ir kiti žmonės.

Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš tikrai nustebau, kiek gerų žmonių yra. Visi pravažiuojantys stojo ir klausė, ar nereikia pagalbos“, – pasakojo moteris.

Ir liūdna, ir pikta

Kėdainietė pasakojo, kad jai šiuo metu ir liūdna, ir pikta. Moteris panoro viešinti eismo įvykį, tikėdamasi, jog kaltininkui sąžinė prabils ir šis teiksis bent atsiprašyti.

Moteris panoro viešinti eismo įvykį, tikėdamasi, jog kaltininkui sąžinė prabils ir šis teiksis bent atsiprašyti.

Aut. past.

„Policininkai sakė, kad greičiausiai jis nepamatė manęs. Sakė, kad ši sankryža avaringa. Bet tai gerai… Matė, kad nuvažiavau nuo kelio. Tai ar sunku sustoti? Pasiteirauti, ar nereikia pagalbos? Stebina ir piktina toks žmonių elgesys.

Dėkoju visiems sustojusiems padėti. Mašiną per laukus pavyko išvairuoti į kelią. Sėkmingai ir iš lėto slidžiu keliu grįžau namo“, – atsiduso kėdainietė.

5 Komentarai

  • nuvažiavo nuo kelio…Tiesiog stabdė ir vairą suktelėjo,o jau pati fizika nunešė nuo kelio, nes ,žiopliui staigiai išlindus, jokie saugaus greičio principai čia nebegalioja.

    • Nesuvaldė,o pridipažinti gėda,tai geriausiai oasimaišė,užkišo.Gal ir klistu,bet daugiausiai buna taip.

  • Nesuvaldė ir nuvažiavo i pieva.O prisipažinti nerezonas,tai ir kažkas užkišo,išlindo ir t.t.

  • ABSURDAS!!!! AR JUMS NEGĒDA PEIKTI VAIRUOTOJA KURIS IŠVENGĒ NELAIMĚS???????

    • Bet nuslydus nuo kelio nereikia pasakot,kad vengdama susidūrimo didvyriškai pasirinko pakelės pievą .Paprasčiausia tokiu būdu pasisekė nesusidurt su žiopliu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video