Nevaldomas vilkikas išvartė konteinerius

 Nevaldomas vilkikas išvartė konteinerius

Vilkikas SCANIA dėl kol kas nežinomų priežasčių kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio, užvažiavo ant šaligatvio, kliudė gyvatvorę, išvertė ant šaligatvio stovėjusius buitinių atliekų konteinerius ir sustojo/ D. Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio popietę Dotnuvos miestelyje įvyko pavojingas incidentas, kurio metu vilkikas nuvažiavo nuo kelio, kliudė gyvatvorę, išvertė buitinių atliekų konteinerius ir sustojo ant šaligatvio.

Teigė vežantis vyną

Eismo įvykis įvyko apie 13 valandą Vytauto gatvėje. Vilkikas SCANIA dėl kol kas nežinomų priežasčių kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio, užvažiavo ant šaligatvio, kliudė gyvatvorę, išvertė ant šaligatvio stovėjusius buitinių atliekų konteinerius ir sustojo.

Didžiulį trenksmą išgirdę vietos gyventojai išbėgo laukan. Jie pamatė išlipusį vilkiko vairuotoją, kuris nesugebėjo paaiškinti kaip viskas nutiko.

Jis sakė žmonėms, esą cisternoje veža vyną ir yra neblaivus.

Žmonės nedelsdami iškvietė policijos pareigūnus. 

Melavo

Atvykę policijos pareigūnai patikrino vilkiko vairuotoją alkotesteriu, šis parodė nuliukus. Vairuotojas buvo blaivus. Jis pripažino erzinęs vietos gyventojus ir jiems pamelavęs.  

Žmonės piktinosi, kad vairuotojas nebuvo atidus. Jie kalbėjo, jog nedaug trūko, kad vilkikas būtų įvažiavęs į jų kiemus.

Žmonės dėkojo likimui, kad tuo metu pėsčiųjų takeliu nėjo žmonės, mat incidentas galėjo baigtis kur kas liūdniau.

1 Komentaras

  • Vežė vyną ir blaivus?
    Paradoksas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video