Neturintiems galimybių paso keičiasi maisto išsinešimui atsiėmimo tvarka

 Neturintiems galimybių paso keičiasi maisto išsinešimui atsiėmimo tvarka

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

Nuo šiandien, rugsėjo 4 dienos, Galimybių paso neturintys žmonės, nuotoliniu būdu užsisakę maistą išsinešimui, turės jį atsiimti tam paskirtoje vietoje, atskirtoje nuo patalpų, kuriose aptarnaujami klientai, turintys Galimybių pasą, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Tuo siekiama valdyti Galimybių pasą turinčių ir neturinčių žmonių srautus.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad Galimybių pasą galima atsisiųsti puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę e. parašu arba e. bankininkyste.

Nemokamai gauti atspausdintą Galimybių pasą galima Registrų centro, „Sodros“ ir Lietuvos pašto skyriuose, taip pat daugelyje šalies vaistinių.

Galimybių pasas suteikiamas, jeigu asmuo yra pasiskiepijęs nuo COVID-19 ligos, yra persirgęs COVID-19 liga, turi neigiamą mokamą PGR tyrimo rezultatą ar yra pasidarę serologinį antikūnų tyrimą ir turi pakankamai antikūnų.

Galimybių pasą reikia atnaujinti kas 60 dienų. Vietoj Galimybių paso taip pat tinka ir kiti galiojantys dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą.

BNS ir rinkosaikste.lt inf.

2 Komentarai

  • dabar niekas nesrga Covidu, o sirgs tik nuo 13 d. rugsėjo? Ogi šiandien (šeštadienis) miesto šventėje nieks jokių pasų nereikalauja, žmonės be kaukių, viens prie kito, kaip silkės bačkoje ir viskas galima? Tada kokią reikšmę čia turi tą rugsėjo 13 d.? Tik matyt dėl to, kad taip sugalvojo suvaivorykštėjusios tris bobos valdžioje?

  • Jo ,tegul susikisa Armonaute i ten kur nesueina .Man ir kitiems galvoju tas maistas reikalingas ,kaip suniui penkta koja. Tegul tose kavinese valgo patys savo plautas salotas ir triju dienu kepsnius.I sveikata .Galime patys pasigaminti dar skaniau ir snapsiuko nusipirke su draugeliais taip pabaliavoti ,kad ant tu pasu noresis vemti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video