Netoli Surviliškio žuvęs motociklininkas – nė 16 metų neturėjęs Panevėžio gyventojas

 Netoli Surviliškio žuvęs motociklininkas – nė 16 metų neturėjęs Panevėžio gyventojas

Panevėžio rajono ribose įvykusi tragedija nepaliko abejingų ir Surviliškio krašte.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietuvos policijos departamentas išplatino pranešimą apie nutikusią baisią nelaimę netoli Kėdainių rajono Surviliškio miestelio – čia tragiškai žuvo jaunas motociklininkas. Panevėžio rajono ribose praėjusią savaitę įvykusi tragedija nepaliko abejingų ir Surviliškio krašte. Žmonės ėmė domėtis ir klausinėti apie įvykusią nelaimę, mat pareigūnai išplatino tik trumpą kelių sakinių oficialią  informaciją. „Rinkos aikštė“ apie įvykį pasidomėjo plačiau.

Pranešė departamentas

„Sekmadienį, apie 14.50 val., Panevėžio rajone, netoli Surviliškio miestelio, Kazokų kaime 2006 metais gimęs jaunuolis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Jo gyvybė užgeso greitosios pagalbos automobilyje.

Pirminiais duomenimis, jaunuolis vyko su krosiniu motociklu“, – informavo Policijos departamentas.

Neturėjo net 16

Tuomet visą Lietuvą apskriejo tragiška žinia, jog netoli Surviliškio žuvo šešiolikmetis motociklininkas.

Daugiau įvykio detalių nebuvo pateikiama, policija žiniasklaidai paaiškino negalinti pateikti ir įvykio vietos nuotraukos.

„Rinkos aikštė“ kreipėsi į Lietuvos kelių policijos tarnybą. Čia buvo gautas patvirtinimas, kad Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. 

Lietuvos kelių policijos tarnyba dėl papildomos informacijos apie įvykį nukreipė į Panevėžio apskrities policiją.

„Rinkos aikštė“ paaiškino pareigūnams, kad vietos gyventojai labai susirūpinę dėl šio įvykio, diskutuoja, turi labai mažai informacijos, yra sunerimę, mat šį geltonos spalvos krosinį motociklą matydavo važinėjant ir Surviliškyje. Panevėžio pareigūnai sutiko nuraminti kėdainiečius ir suteikė papildomos informacijos.

Aut. past.

Žuvo panevėžietis

„Rinkos aikštė“ paaiškino pareigūnams, kad vietos gyventojai labai susirūpinę dėl šio įvykio, diskutuoja, turi labai mažai informacijos, yra sunerimę, mat šį geltonos spalvos krosinį motociklą matydavo važinėjant ir Surviliškyje.

Panevėžio pareigūnai sutiko nuraminti kėdainiečius ir suteikė papildomos informacijos.

„Galiu tik informuoti, kad gyvybę prarado Panevėžio miesto gyventojas, dar neturėjęs nė 16 metų“, – operatyviai informavo Odeta Jukniūtė, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja.

Gyventojai sukrėsti

Vietos gyventojai sukrėsti baisios tragedijos. Atsirado liudininkų, kurie matė, kaip greitosios automobiliu buvo išvežtas jaunuolis. Vietos gyventojai dar padėjo pareigūnams motociklą pakelti nuo žemės.

„Motociklo visa galinė dalis sumaitota, duslintuvas nuplyšęs.

Įvykio vietoje buvo kalbama, kad jis važiavo nuo susprogdinto tilto ir nepataikė į posūkį, dėjosi į šlaitą ir iškart į medį.

Ta vieta, kur žemyn leidiesi, bala visada būna ir kelkraštis status“, – informavo įvykio vietoje netrukus po nelaimės atsidūręs liudininkas.  

1 Komentaras

  • Pidarai netrinkit komentarų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video