Netoli Dotnuvos užsidegė lengvasis automobilis

 Netoli Dotnuvos užsidegė lengvasis automobilis

Automobiliu važiavę ir gaisrą pastebėję žmonės pasielgė labai profesionaliai – saugiai sustojo šalikelėje, ne tik kvietė gelbėtojus, bet ir automobiliniu gesintuvu patys malšino besiplieskiantį gaisrą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio popietę Kėdainių rajone įvyko nelaimė, kurios metu užsidegė keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva Kėdainių link važiavęs lengvasis automobilis. Laimei, juo važiavę jauni vyrai nepasimetė ir patys pačiu laiku sugebėjo užgesinti besiplieskiantį gaisrą, tad automobilis nors ir sugedęs, bet visiškai nesudegė.

14 val. 40 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pagalbos skambutis. Buvo pranešta, kad Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijoje, netoli Dotnuvos miestelį žyminčio kelio ženklo, dega lengvasis automobilis.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Dotnuvos ugniagesių komanda. Pastaroji į nelaimės vietą atskubėjo labai greitai – vos per keletą minučių nuo pagalbos skambučio.

Atvykus ugniagesiams automobilį „VW Passat“ žmonės jau buvo užgesinę patys.

Laimei, automobiliu važiavę jauni vyrai nepasimetė ir patys pačiu laiku sugebėjo užgesinti besiplieskiantį gaisrą, tad automobilis nors ir sugedęs, bet visiškai nesudegė.

Aut. past.

Ugniagesiai nedelsdami atjungė transporto priemonės akumuliatorių ir pažymėjo, kad automobiliu važiavę ir gaisrą pastebėję žmonės pasielgė labai profesionaliai – saugiai sustojo šalikelėje, ne tik kvietė gelbėtojus, bet ir automobiliniu gesintuvu patys malšino besiplieskiantį gaisrą.

Galbūt tai ir išgelbėjo automobilį nuo didesnių liepsnų.

Dotnuvos ugniagesių komanda į nelaimės vietą atskubėjo labai greitai – vos per keletą minučių nuo pagalbos skambučio./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į įvykio vietą atvyko ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Erika Dumčienė. Pareigūnai tiria nelaimės aplinkybes, bet pirminiais duomenimis, važiuojant įvyko gedimas elektros instaliacijoje.

Įvykio metu apdegė automobilio elektros instaliacija, automobilis savo eiga kelionės tęsti nebegalėjo, jis buvo saugiai išgabentas evakuatoriumi.

1 Komentaras

  • Niekam nelinkiu tokio atsitikimo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video