Netekome ilgametės Kėdainių ligoninės gydytojos (PAPILDYTA)

 Netekome ilgametės Kėdainių ligoninės gydytojos (PAPILDYTA)

Kėdainiuose – netektis: mirė buvusi ilgametė Kėdainių ligoninės gydytoja Valerija Milda Nadušauskienė (1945.10.21–2023.06.07).

Gydytojos gyvybė užgeso 2023 m. birželio 7 d. Žinia apie tai ligoninė pasidalino socialinio tinklo paskyroje.

„Reiškiame gilią, nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems, visiems kurie pažinojo šią nuostabią gydytoją“, – užuojautą reiškė įstaiga.

PAPILDYTA:

Atsisveikinimas su velione: nuo birželio 9 d. 14 val. adresu Skongalio g. 10, „Rimties namuose“.

Šv. Mišios bus aukojamos Šv. Juozapo bažnyčioje birželio10 d. 10 val.

Išlydime birželio10 d. 13 val. Laidojimas Kauno rajono Karmėlavos kapinėse.

4 Komentarai

  • Labai gaila tai buvo patį nuostabiausią gydytoją kuris teko pažinoti artimai aš pas ją lankiausi gaila kai mus palieka patys nuostabiausi žmonės tai buvo labai mielą gydytoją

  • Liko patys šilčiausi atsiminimai tarpusavio bendravimo. Paprasta, nuoširdi, dėmesinga, gerbianti kitus, kukli. Buvo gera bendrauti, lengva paklausti, nes sugebėjo kantriai ir ramiai aiškinti. Neturėjo šiandieninės jaunų gydytojų arogancijos, bet buvo vertinama už žinias kolegų ir pacientų. Visada buvo galima pasitikėti, žinojai, kad padės, pagelbės, neatsakys, kartais savo laiko sąskaita. Todėl ačiū Gydytojai, kad buvo puikiu žmogumi ir ačiu laikui ir aplinkybėms, kad teko ją pažinoti ir kartu dirbti.

  • Užuojauta artimiesiems. Nuostabi gydytoja.

  • gera gydytoj \demesinga\nuosirdi\lankiausi daug kartu\lai buna lengva Lietuvos zemele/

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video