Nesusitaupei, bet labai reikia pinigų: protingai skolinkis

 Nesusitaupei, bet labai reikia pinigų: protingai skolinkis

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ 

Ne kartą gyvenime esame patekę į situaciją kai prireikia didesnio ar brangesnio daikto, o net turėdami neblogas pajamas dėl kokių nors aplinkybių nebūname sukaupę reikiamos sumos.  O ką jau kalbėti, jei staiga iškilo visai nenumatytų išlaidų? O gal atėjo laikas atnaujinti būstą ar įsigyti mažiau taršų automobilį. Nesmerkite savęs, nesidairykite į tėvus ar kaimynus. Visada galite kreiptis į Uniją, kuri suteiks pageidaujamą sumą.  

Vartojimo kreditai Lietuvoje pradėti teikti nuo nepriklausomybės atgavimo. Tuomet tai buvo nauja finansinių įstaigų paslauga. Susidomėjimas ja išaugo, kai šalis pergyveno didžiąsias valstybės valdymo formos pasikeitimą, nusistovėjo Nepriklausomos Lietuvos procesai, stabilizavosi padėtis šalyje, žmonės pradėjo gauti solidesnes oficialias pajamas ir sumažėjo bedarbystė, atsirado vietiniai verslai ir kilo žmonių pragyvenimas. 

Kiek galiu pasiskolinti be baimės? 

Lietuvoje bendra vartotojų pasiskolinta suma siekia šiek tiek daugiau nei 390 milijono eurų. Vidutinė vartojimo kredito suma – 1645 eurų.  Kėdainių krašto kredito unija turi jau 15 metų patirties asmenų kreditavime. Kreditai yra trijų rūšių. Jie imami būstui, verslui ir asmeninėms reikmėms. Pastarasis kreditas yra vadinamas vartojimo kreditu arba vartojimo paskola. Jis suteikiamas įvertinus Jūsų gaunamas pajamas bei jau turimus finansinius įsipareigojimus.  Pagal Lietuvos banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus mėnesio įsipareigojimų suma negali viršyti   40 procentų gaunamų pajamų. Žinodami šitą faktą, jau ir patys galite įsivertinti ar pajėgsite gražinti pasiskolintą sumą. Jei turimų paskolų mėnesio įmokos su naujos paskolos mėnesio įmoka neviršys 40 procentų Jūsų gaunamų pajamų per mėnesį, kreditą greičiausiai pavyks gauti. Jeigu abejojate užeikite į Kėdainių krašto kredito unijos internetinį puslapį ir pasinaudokite ten esančia vartojimo kredito skaičiuokle. https://kedainiukrastounija.lku.lt/privatiems/finansavimas/vartojimo-kreditas/  Paraišką kreditui gauti galite užpildyti ir internetu. 

Kėdainių krašto kredito unija mielai paskolins, jeigu Jūsų poreikis yra racionalus. Kreipkitės į mus tada, kai jau nusprendėte ką norite įsigyti ir tikslai žinote kiek tai kainuos

E. Žaltauskas 

Ilgiausiai 5 metams

Jei kreipėtės internetu, per 1 darbo dieną gausite pasiūlymą, kurį plačiau galėsite aptarti su vadybininku. Na, o tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką pačioje kredito unijoje. 

„Kėdainių krašto kredito unija mielai paskolins jums, jeigu Jūsų poreikis yra racionalus. Kreipkitės į mus tada, kai jau nusprendėte ką norite įsigyti ir tikslai žinote kiek tai kainuos“, − sako mūsų krašto finansininkas ir Kėdainių krašto kredito unijos vadovas Egidijus Žaltauskas.  

Į uniją verta kreiptis ir dėl to, kad specialistai kalbėdamiesi daug realiau įvertins Jūsų situaciją ir visada patars kaip surasti geriausią išeitį, kartais net iš gana keblios ir nepavydėtinos situacijos. Primename, kad Kėdainių krašto unija noriai asmeniškai bendrauja su savo klientais ir nepalieka bėdoje. Skolintis galima metams, dviem ar net trims, kaip jums patogu. Ilgiausias laikas, kuriam suteikiamas vartojimo kreditas, yra  5 metai. Finansinėse įstaigose terminai skaičiuojami mėnesiais – tai bus 60 mėnesių. 

„Svarstant imti kreditą ar ne, reikia įsivertinti ir kitus mokesčius, ne tik metinę palūkanų normą. Dar patarčiau atkreipti dėmesį į paskolos administravimo mokestį ir pasiskaičiuoti kokia bus bendra vartojimo kredito kaina. Esu gavęs ir aš pasiūlymų iš kitų finansinių įstaigų pasiskolinti su ypatingai mažomis palūkanomis, tačiau atidžiau pasigilinus paaiškėjo, kad visą paskolos laikotarpį bus skaičiuojamas paskolos administravimo mokestis po beveik 2 proc. kas mėn. nuo pradinės paskolos sumos. Nesunku buvo suskaičiuoti, kad vien administravimo mokesčio tektų sumokėti apie 24 proc. metinių palūkanų plius nedideles 6 proc. paskolos palūkanas. Taip ir paaiškėja, kad bendra vartojimo kredito kaina net ir viršija 30 proc.“, – sako patyręs Unijos vadovas, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų Kėdainių filialo  tarybos pirmininkas ir rajono Verslo tarybos narys Egidijus Žaltauskas. 

„Unija gali paskolinti praktiškai kiekvienam pastovias pajamas turinčiam žmogui ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui, be užstato ir paslėptų mokesčių“,  − sako Egidijus Žaltauskas. 

Suteikia greitai 

Vartojimo kreditas tai greitai suteikiama paskola. Kodėl greitai? Nes nereikia įkeisti savo turto. Atėję į Kėdainių krašto kredito uniją,  jau tą pačią dieną sąskaitoje turėsite pinigus. Norėdami įsigyti didesnį ar brangesnį pirkinį pasiskolinti iki 14 500 eurų asmuo gali ir be jokio užstato.  Jeigu Jums reikia didesnės sumos, galite įkeisti  savo automobilį, tuomet kredito suma jau galės siekti ir  iki 30 000 eurų.  Na, o jei situacija pasikeis ir nuspręsite grąžinti vartojimo kreditą  anksčiau laiko, nesibaiminkite už tai nereiks mokėti jokių papildomų mokesčių. Palūkanos skaičiuojamos kiekvieną dieną nuo paskolos likučio. Konkretaus kredito sąlygos priklauso ne tik nuo Jūsų galimybių, bet ir nuo Jūsų asmeninės finansinės istorijos. Todėl norint gauti kreditą, labai apsimoka visada laiku mokėti įmokas, lizingus, mokesčius ir neprisidaryti kitokių finansinių problemų. Tada būsite įvertintas kaip patikimas klientas ir gausite paskolą.  

Kam dažniausiai skolinasi žmonės?

Kėdainių krašto kredito unijos vadovo klausiu kam dažniausiai skolinasi žmones, kitaip tariant kokie jų norai? 

„Jaunesni žmonės dažnai nori daiktų čia ir dabar todėl skolinasi drąsiau, dažnu atveju tai būna automobilis.  Vyresnio amžiaus žmonės dažniau linkę skolintis būsto remontui arba padėti įsigyti kokį daiktą vaikams ar anūkams. Vyrai dažniau perka automobilius, darbo įrankius, o moterys daiktus skirtus buičiai ir namams.   Šeimos dažniau kreipiasi dėl būsto paskolos ir būsto remonto. Skolintis nereikia bijoti, nes daiktas, kurį įsigysite šiandiena kainuos pigiau nei jį pirktumėte po metų. Taupant kasdien pinigai nuvertėja ir darosi sunkiau „pasivyti“ kas pusmetį brangstančią savo svajonę.“, – sako unijos vadovas Egidijus Žaltauskas. 

Kėdainių krašto kredito unijos vadovas Egidijus Žaltauskas ragina skolintis atsakingai ir, pirmiausia, įvertinti tai, kad  pasiėmus paskolą tam tikros sumos jau kurį laiką neturėsite savo biudžete ir tam reikia būti pasiruošus. Apriboti savo kai kuriuos malonumus ar įpročius tikrai teks. Tačiau tai nėra blogai. 

VARTOJIMO KREDITAI suteikiami:

 • automobiliui;
 • atostogoms;
 • sveikatai;
 • būsto remontui;
 • jūsų norams.

Kreditas išduodamas 5 metams. Nereikia užstato. Ypatingai patraukli palūkanų norma.   Nepamirškite, Unija padės įsigyti norimą daiktą, prekę ar paslaugą, bet įsipareigojimus teks gražinti.

8 Komentarai

 • Kur pranešti jei dažnai mastau apie savižudybę?

 • Labai greitai reikia paskolos 3000e, prašau,aciu

  • Reikia paskolos

 • Labai reikia paskolos, mažiausia suma nuo 100€

 • Reikia paskolos labai

 • Sveiki reikalinga skubi paskola, 1200eur kojos operacijai grąžinsiu greitai ir visa sumą iš karto.

 • Sveiki ar butu imanoma pasiskolinti 2000 e 4 metams?

 • Laba ryta reikia paskolos 600€,kojos operacijai, galiu gražinti su procentais. Aciu

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video