Nepamirškite persukti laikrodžių: Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas

 Nepamirškite persukti laikrodžių: Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas

BNS Andriaus Ufarto nuotr.

BNS inf.

Šį sekmadienį Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas, laikrodžių rodyklės bus pasuktos viena valanda į priekį.

Lietuvoje vasaros laikas įvedamas paskutinį kovo mėnesio sekmadienį, 3 valandą ryto laikrodžio rodykles persukant valandą į priekį, o žiemos – paskutinį spalio sekmadienį, 4 val. ryto persukant rodykles valanda atgal.

Vasaros laikas galios septynis mėnesius – iki spalio pabaigos.

Žiemos ir vasaros laikas įvedamas, siekiant geriau išnaudoti šviesųjį paros metą, tačiau kritikai teigia, kad laiko kaitaliojimas gali kenkti sveikatai. 

Laikas Lietuvoje, kaip ir visose ES valstybėse narėse, vykdant ES direktyvą laikas keičiamas dukart per metus. 

Europos Komisija ir Europos Parlamentas remia idėją atsisakyti laikrodžių sukiojimo, bet dauguma valstybių narių sprendimui kol kas nepritaria.

11 Komentarai

 • Tai kada pagaliau baigsite sukioję????????????????????
  Kažkokia nesąmonė- tai pirmyn, tai atgal – TAI GAL APSISPRĘSKITE KOKIU LAIKU NORITE GYVENTI ir užbaikite tuos sukiojimus pirmyn atgal…….

 • Durniu laivas.Europa liepė ir pirmyn.Štata liepė-visu greičiu pirmyn.Savus dulkint lengviau.

 • Nepatinka, pyzdinkit i afrika, nereiks sukiot, nebent savo kranus galesit sukiot

  • Pirmiausiai tai aš ne maskolis/ė, o antra pats/i jei taip yra noras varykite į tą afriką…..

   • Tylėt smirdale! Maskole

  • Tylėk !!!

 • Dziaukites, kad bent kiek sviesos turesite vakare ir i lauka islysit, nes jei nesukinesim laiko, tai liks ziemos laikas LIetuvoje, vadinasi tamsus vakarai istisus metus, dabar bent 4 menesius nevarys depresijos ta tamsa, dregme ir saltis. Dziaukites, kol galite sviesa

 • Man tai pikčiausia,kad neva atsiklausia žmonių ,o pamatę ,kad daugumai šis laiko kaitaliojimas nepatinka,toliau šydyjasi ir iš gydytojų rekomendacijų,ir iš piliečų pasisakymų.Kiba jiems tai dar viena atrakcija spjaut į žmonių norą gyvent pagal natūralų gamtos parengtą režimą.

 • Karvauskio gandragalviai turėjo galimybę liautis sukioje laiką ( ES buvo nustačius terminą iki kada galima apsispręst) bet nesugebėjo priimt laiku įstatymų. Jam ir padėkokite už laikrodžių sukiojima

  • Prisimink pedo partijos andrikienes laika, paskui burnokis, burlioke, vaziuok i kacapyna

   • Tai toji kagebistė ,dziegormaistrės pseudonimu ,įtaisyta į jos personai sukergtą jauropinių niekų ministeriją ir pasistengė taip sakant sušikt Lietuvos žmonėms biologinį laikrodį.Atsmirdėjusi jauropos parlamente pagal sąrašą vėl grižo namo trint gatkes bukalaurų perykloje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video