Neleido išmesti 10 tūkst. eurų

 Neleido išmesti 10 tūkst. eurų

Už mokesčių mokėtojų pinigus norėta parengti naują „popierėlį“, kuriame būtų suskaičiuota, kiek prie viešos paskirties įstaigų dar reikia įrengti specialius įvažiavimus neįgaliesiems bei užtikrinti kitas jiems reikalingas priemones./ Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Rajono tarybos Ekonomikos ir biudžeto komitetas buvo užsimojęs išmesti 10 tūkst. eurų naujo „popierėlio“ parengimui – panoro atlikti viešosios aplinkos monitoringą specialiųjų poreikių turintiems gyventojams. Kitaip sakant, už 10 tūkst. eurų norėjo „suraityti“ popierėlį, kuriame būtų sužymėta, kurios įstaigos ir miesto vietos nėra pritaikytos neįgaliesiems, kur infrastruktūra yra nepakankama ir trukdo neįgaliesiems saugiai ir patogiai atlikti kasdienius veiksmus.

Tuo tarpu savivaldybės administracija atkerta, kad ji pati ir be jokių papildomų lėšų šį darbą daro, tad papildomai skirti 10 tūkst. eurų atrodo visiškai netikslinga.

Meras Valentinas Tamulis: „Tikrai nebūtina mėtyti pinigų skaičiavimams – mes juk tą situaciją žinome, reikia tiesiog daryti darbus, o ne skaičiavimais užsiiminėti.“/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Gal ne visi pastebite, tačiau jau pernai mieste buvo pradėti darbai, kai prie pagrindinių gatvių šaligatviai yra su nuolydžiais, patogiam neįgaliųjų judėjimui.

Infrastruktūra yra svarbi ne tik įstaigoms, bet visam miestui, visose viešosiose erdvėse. Tikrai nebūtina mėtyti pinigų skaičiavimams – mes juk tą situaciją žinome, reikia tiesiog daryti darbus, o ne skaičiavimais užsiiminėti“, – sakė meras Valentinas Tamulis.

Galiausiai rajono taryboje politikų siūlymui skirti 10 tūkst. eurų monitoringui nepritarta.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video