Nelaimė daugiabutyje: užsidegė elektrinis paspirtukas (FOTOGALERIJA)

 Nelaimė daugiabutyje: užsidegė elektrinis paspirtukas (FOTOGALERIJA)

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienį popiet mieste aidėjo specialiųjų tarnybų automobilių sirenos – didelės pajėgos skubėjo prie vieno daugiabučio namo, mat buvo pranešta apie gaisrą.

13 val. 42 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių miesto P. Lukšio g. 3-iuoju numeriu pažymėtame name kilo gaisras – rūsyje daug dūmų, girdisi, jog kažkas dega. 

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Didelės pajėgos siunčiamos tam, kad esant reikalui iš namo kuo skubiau būtų galima evakuoti žmones ir jiems būtų teikiama pagalba.

Vos po kelių minučių atvykus ugniagesiams buvo jaučiamas dūmų kvapas. Ugniagesiai su specialia kvėpavimo įranga pateko į rūsį. Išlaužus sandėliuko duris paaiškėjo, kad dega elektrinis paspirtukas. 

Ugniagesiai spėriai užgesino liepsnas, neleido gaisrui plisti.

Gaisro metu stipriai apdegė paspirtukas, aprūko rūsio sienos bei lubos. Atidaryti 1 ir 2 laiptinių ir  rūsio langai, patalpos išvėdintos.

1 Komentaras

  • Degė kitaiski riedžiai,dabar paspirtukai.O kur dar kompiuteriai,telefonai ir kt ,,inovatyvi bei tvari“ buitinė technika?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video