Namuose rastas negyvas vyras

 Namuose rastas negyvas vyras

Ugniagesiams gelbėtojams laužtuvu atidarius duris, patekta į butą, kuriame rastas vyras be gyvybės ženklų/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt 

Ketvirtadienio rytą į Kėdainių miesto Šėtos gatvę skubėjo policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Bendrajame pagalbos centre apie pusę dešimtos ryto buvo gautas moters pranešimas, kad bute esančiam jos sugyventiniui galėjo sutrikti sveikata.

Moteris informavo, kad vyras nuo vakar dienos neatidaro durų, neatsiliepia telefonu, turi sveikatos sutrikimų. Moteris sunerimo, kad  vyrui galėjo nutikti kokia nelaimė. 

Deja, bet moters įtarimai pasitvirtino – ugniagesiams gelbėtojams laužtuvu atidarius duris, patekta į butą, kuriame rastas vyras be gyvybės ženklų.

Medikai konstatavo vyriškio mirtį.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas 70 metų vyro mirties priežasčiai nustatyti. Pirminiais pareigūnų surinktais duomenimis, vyras kūnas rastas be išorinių smurto žymių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video