Mokykloje kirviu besišvaisčiusiam kėdainiečiui siūloma skirti laisvės atėmimo bausmę

 Mokykloje kirviu besišvaisčiusiam kėdainiečiui siūloma skirti laisvės atėmimo bausmę

Asociatyvi „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt, BNS inf.

Į mokyklą Kėdainiuose su kirviu atėjusiam vyrui siūloma skirti realią laisvės atėmimo bausmę, kuri būtų subendrinta su anksčiau skirta neatlikta bausme, pranešė prokuratūra.

Pasak pranešimo, Kauno apylinkės teismas pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo kėdainiškio bylą ir sprendimą joje paskelbs gruodžio 6 dieną.

Bylos duomenimis, lapkričio viduryje į Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją atvykęs vieno iš mokinių tėvas įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai.

„Asmuo, rankoje laikydamas kirvį, be mokyklos darbuotojų leidimo, savavališkai įėjo į mokyklą ir koridoriuje, mokyklos darbuotojų ir mokinių akivaizdoje, agresyviai nusiteikęs mojavo kirviu, grasindamas „padaryti mokykloje tvarką“ ir su visais susidoroti“, – nurodoma pranešime.

Prokuratūros teigimu, mokykloje kaltinamasis plūdosi necenzūriniais žodžiais, ieškodamas mokyklos direktorės ir rankoje laikydamas kirvį vaikščiojo po kabinetus, taip šiais neteisėtais veiksmais sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, mokyklos darbuotojų ir moksleivių darbą, mokymo procesą.

Vyrui pareikšti kaltinimai dėl viešojo tvarkos pažeidimo.

6 Komentarai

  • Taboras ženge į dangų(lagerį).

  • Taip, švaistytis su kirviu perteklinis dalykas. Bet? O gal čigoniukas buvo skriaudžiamas, paprastai, mažuma visuomet yra skriaudžiama. Tėvui ar giminei beliko su kirviu rankoje pagąsdinti ,,angelaičius“. Nieko plačiau nekalbama dėl ko kilo triukšmas. Tikrai buvo priežastys.

    • Tokie tėvai ir grasina žmonėms šautuvu ar kirviu juk sakė, kad mušėsi vaikai ir socialiniai pedagogai aiškinosi dėl ko susimušė ir patyčios iš to kilo.

    • Čigonui bus proga suprasti kokiam laike dabar gyvenama, arkliais senai niekas nebevažinėja gatvėse. Yra tam tarnybos visiems atvejams, tai reikia į jas kreiptis, o ne savivaliauti su kirviu.

  • Kas apsaugos mokytoją?

  • Girdėjau, kad tas čigoniukas pats skriaudė kitus, o vėliau išsigandęs su juo pasikalbėti atėjusio kito vaiko tėvo, pamelavo savo tėvui, kad jį patį kiti skriaudžia.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video