Moksleiviai kviečiami registruotis saugaus eismo konkurse

 Moksleiviai kviečiami registruotis saugaus eismo konkurse

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

BNS inf.

Mokyklos kviečiamos registruotis ir dalyvauti konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“. Projektą, kuriame kasmet dalyvauja daugiau negu 50 000 moksleivių, sudaro varžybos pradinių klasių moksleiviams, varžybos dviračių, motociklų ir mopedų bei automobilių jauniesiems vairuotojams.

Dalyvaudami konkurse mokiniai ne tik pasikartos Kelių eismo taisykles, bet ir atlikdami įvairias užduotis, įgytas teorines žinias pritaikys įvairiose realaus eismo situacijose.

Konkursas susideda iš 4 dalių – pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“, į kurį kviečiami registruotis 6–10 metų vaikai, 11–14 metų moksleiviams skirtų jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“, jaunųjų mopedų (motorolerių) ir motociklų vairuotojų varžybų, skirtų 15–17 metų moksleiviams, bei jaunųjų automobilių vairuotojų varžybų, kuriose dalyvauti gali 17–19 metų mokiniai.

Nuo vasario 20 d. pradinės mokyklos kviečiamos registruotis į „Šviesoforą“, kurį sudaro keturi etapai.

Pirmasis etapas tęsis nuo kovo 6 iki 17 d., antrasis vyks kovo 27–31 d., o trečiasis – balandžio 25 ir 27 bei gegužės 2 ir 4 dienomis.

Pirmieji trys etapai vyks nuotoliniu būdu www.saugusmokinys.lt interneto puslapyje, o ketvirtasis finalinis etapas vyks gegužės 25 d. Kaune, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“ laukiama 10–14 metų mokinių. Kaip ir „Šviesoforą“, taip ir šias varžybas sudarys keturi etapai. Du iš jų – kovo 20–31 d. ir balandžio 3–7 d.  – vyks nuotoliniu būdu www.saugusmokinys.lt internetiniame puslapyje. Trečiasis etapas vyks gyvai gegužės 3 ir 5 dienomis.

„Saugus ratas“ finalininkai bus kviečiami susitikti gyvai birželio 1 d. Kaune, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Registracijos formą, nuostatus, metodinę medžiagą galima rasti www.saugusmokinys.lt tinklalapyje.

Registracija ir informacija apie jaunųjų mopedų (motorolerių) ir motociklų ir jaunųjų automobilių vairuotojų varžybas bus paskelbta balandžio mėnesį.

Konkursą organizuoja AB Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su partneriais Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Organizatoriai primena, kad visa informacija apie vykstančius ir vyksiančius konkursus skelbiama interneto puslapyje www.saugusmokinys.lt ir socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video