Mobilusis punktas ilgiau dirbs ir šeštadienį

 Mobilusis punktas ilgiau dirbs ir šeštadienį

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių PSPC inf.

COVID-19 susirgimams kopiant į rekordines aukštumas, gerokai padaugėjo ir norinčiųjų atlikti PGR tyrimą Kėdainių mobiliajame patikros punkte. Mobilusis punktas nuo pirmadienio jau prailgino darbo laiką. Dabar Kėdainių PSPC informuoja, kad ir šeštadienį patikros punktas dirbs ilgiau – dviem pamainomis: darbo dienomis ir šeštadienį mobiliojo punkto darbo laikas nuo 8.00 iki 16.00 val.

Registruotis į mobilųjį punktą galima Karštosios linijos trumpuoju numeriu 1808 arba internetu  www.1808.lt bei www.koronastop.lt.

Kilus klausimams, bet ne registracijai, galima skambinti mobiliojo punkto koordinatorei Raimondai Pučėtienei tel. 8 687 60 141.

Užsiregistravusių, bet negalinčių atvykti tyrimui, prašoma atšaukti registraciją, kad į jų vietą galėtų užsiregistruoti kitas asmuo, kuriam šis tyrimas reikalingas.

PGR tyrimui atvykstama automobiliu, bet galima ateiti ir pėsčiomis. Atvykstant būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video