Mikrobangėje norėjo pašildyti bandelę, bet ant kojų sukėlė visas tarnybas

 Mikrobangėje norėjo pašildyti bandelę, bet ant kojų sukėlė visas tarnybas

Moterį nuramino ugniagesiai gelbėtojai. Panašu, kad ji labiausiai ir išsigando šioje situacijoje. Moteris sunkiai gaudė kvapą, jai sunku buvo net kalbėti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio vakarą ugniagesių, medikų ir policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą apie daugiabučio namo bute galimai kilusį gaisrą. Paaiškėjo, kad mikrobangų krosnelėje maža mergaitė norėjo pasišildyti bandelę, tačiau per ilgai pakaitinus, ši ėmė svilti ir virtuvė kaipmat prisipildė dūmų.

Gausios pajėgos

Į Kėdainių miesto Respublikos gatvėje esantį penkiaaukštį daugiabutį namą tarnybos išskubėjo prieš 17 valandą. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad virtuvėje užsidegė mikrobangų krosnelė, visur pilna dūmų, o namuose yra moteris ir du mažamečiai vaikai.

Į tokį pranešimą reaguota nedelsiant – pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Į Kėdainių miesto Respublikos gatvėje esantį penkiaaukštį daugiabutį namą tarnybos išskubėjo prieš 17 valandą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Degimo požymių nebuvo

Atvykę gelbėtojai su specialia kvėpavimo įranga įėjo į butą. Degimo požymių nebuvo, tačiau jautėsi aitrus dūmų ir svilėsių kvapas. Bute gyvenanti moteris paaiškino, kad ji su mažu vaiku buvo kambaryje, o virtuvėje vyresnė dukra sumanė pasišildyti bandelę su lašinukais. Mergaitė bandelę įdėjo į mikrobangų krosnelę.

Matyt, nuo per ilgo ir per stipraus kaitinimo maistas pradėjo svilti, pasklido aitrūs dūmai. Moteris puolė gelbėti savo vaikus, paėmė mažiuką, o vyresnėlė mergaitė puolė gelbėti katiną.

„Aš skambinau 112, maniau, kad ta mikrobangė dega“, – atsiduso didžiulį išgąstį patyrusi jauna mama.

Matyt, kad nuo per ilgo ir per stipraus kaitinimo maistas pradėjo svilti, pasklido aitrūs dūmai. Moteris puolė gelbėti savo vaikus, paėmė mažiuką, o vyresnėlė mergaitė puolė gelbėti katiną.

Aut. past.

Apžiūrėjo medikai

Moterį nuramino ugniagesiai gelbėtojai. Panašu, kad ji labiausiai ir išsigando šioje situacijoje. Moteris sunkiai gaudė kvapą, jai buvo sunku net kalbėti. Netrukus ją savo globon perėmė atvykęs medikų ekipažas. Pirminiais duomenimis, moteris nenukentėjo, ji patyrė didžiulį išgąstį.

Ugniagesiai gelbėtojai išvėdino kambarius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video