Miesto parką nusiaubė vandalai – sulaužyti 8 suoliukai

 Miesto parką nusiaubė vandalai – sulaužyti 8 suoliukai

Penktadienio rytą Kėdainių miesto seniūniją pasiekė liūdnos žinios – Kėdainių miesto parką nusiaubė vandalai: sulaužyti net 8 suoliukai./Vytauto Petraičio nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio rytą Kėdainių miesto seniūniją pasiekė liūdnos žinios – Kėdainių miesto parką nusiaubė vandalai: sulaužyti net 8 suoliukai. Suoliukus savo lėšomis tvarkys seniūnija. Tačiau kiekvienas kėdainietis gali padaryti gerą darbą – saugoti ir tausoti parką, o apie pastebėtus įtartinus asmenis ir parko niokotojus informuoti seniūniją ar policiją.

Svyra rankos

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad pamačius, kas nutiko parke, seniūnijos darbuotojams sviro rankos.

„Baisu. Trūksta žodžių. Sulaužytas ne vienas suoliukas, ne du, o visi aštuoni. Reiškia kažkas tai darė tyčia, norėdamas suniokoti parką. Pamačius tą vaizdą mūsų darbuotojams nusviro rankos“, – apmaudo neslėpė ilgametis seniūnijos darbuotojas.

Deja, bet vandalų vaizdo stebėjimo kameros neužfiksavo, todėl labai reikalinga kraštiečių pagalba. Jei kažką matėte ar žinote, informuokite Kėdainių miesto seniūniją telefonu (8 347) 67 287.

Aut. past.

Tvarkys seniūnija

V. Petraitis pažymėjo, kad vandalų sulaužytus suoliukus savo resursais taisys seniūnijos darbininkai.

„Sulaužytos lentos, išrauta, spardyta, daužyta. Iš kur žmonės turi tiek agresijos? Juk tai yra mūsų visų turtas, juk ne kam kitam, o mums visiems prisėsti ir pailsėti tie suoliukai ir padaryti.

Suoliukus sulaužė baisūs žmonės. Sunku juos ir žmonėmis vadinti. Gyvuliai taip nesielgia, o viską tvarkyti teks mūsų vyrams“, – dėstė darbo organizavimo inžinierius.

Prašo pagalbos

Miesto parke suoliukai buvo atnaujinti visai neseniai, kuomet buvo atlikta parko rekonstrukcija. Deja, bet vandalų vaizdo stebėjimo kameros neužfiksavo, todėl labai reikalinga kraštiečių pagalba.

Jei kažką matėte ar žinote, informuokite Kėdainių miesto seniūniją telefonu (8 347) 67 287.

Kiekvienas kėdainietis gali padaryti gerą darbą – saugoti ir tausoti parką, o apie pastebėtus įtartinus asmenis ir parko niokotojus informuoti seniūniją ar policiją.

Visų turtas

Miesto seniūnija kaip įmanoma greičiau pasistengs sutvarkyti ir atstatyti sulaužytus suoliukus.

„Suprantate, mūsų darbo jėga yra ribota. Dirba keturi vyrai. Tai jei ir taisys. O tuo metu juk vyrai galėtų kitus darbus dirbti, galėtų švarinti miestą. Darbų tikrai turime labai daug, vos spėjame suktis. O čia dar vandalai siaučia. Kažkoks nužmogėjimas. Viliamės, kad pavyks išsiaiškinti niekadėjus ir bus užkirstas kelias tokiems dalykams“, – reziumavo V. Petraitis.

6 Komentarai

  • Kameru visur pilna, bet tolko 0.

  • Kaip greitį 10 KM viršiji mieste-pamato kameros,o kaip turtą naikina-ne.Tai,gal reikia samdyti,tuos kurie mato, nes kas dabar žiuritai gal pavyks,ar jų vaikai(jei galima taip pavadinti debilus) ir laužo.

  • Čia yra sena Kėdainių bėda. Gal dėl gilaus ir iki šiol esamo rusiškumo. Pamenu dar, kai į mokykla ėjau, tai iš tų gan prorusisku šeimų vaikai itin mėgo viską daužyti ir laužyti. Panašu, kad šito šūdo yra iki šiol. Čia absoliutus išgamos. Visiškas dugnas.

    • Prie ko čia rusiškumas, ką reiškia „prorusiška šeima“? bandai kažka sukeverzoti, o esi bukas kaip tas suoliukas.

      • cia pasidarbavo jaunimelis.neprorusiskas,o progresivus,vakarietiskas ir greiciausiai lytistiskai dar neapsisprendes

  • Gorodoko veltedziai kacapai cia juos sugadino, ne kitaip. Na suras ir juos, kaip tuos, kurie tilta padege, surado.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video