Miesto gatvėse lopo duobes

 Miesto gatvėse lopo duobes

Iki kelininkų pasirodymo Kėdainių miesto seniūnija duobių gatvėse problemą nusprendė spręsti laikinomis priemonėmis – atsivėrusias duobes darbininkai užpila skalda arba frezuotu asfaltu./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Nutirpus sniegui ir besikeičiant oro sąlygoms kraštiečiai pastebėjo, kad miesto gatvėse atsivėrė nemažai išdaužų. Kadangi gatvių duobių remontas vykdomas pavasarį ir vasarą, miesto seniūnija laikinai problemą sprendžia pavojingiausias išdaužas užpildama skalda arba frezuotu asfaltu.

Laikinos priemonės

Kėdainių miesto gatvėse kelininkai darbuosis pavasarį ir vasarą, tuomet bus tvarkomos po žiemos atsiradusios išdaužos.

Tačiau iki kelininkų pasirodymo miesto seniūnija šią problemą sprendžia laikinomis priemonėmis – atsivėrusias gatvių duobes darbininkai užpila skalda arba frezuotu asfaltu.

Gyventojai raginami pamačius didesnę duobę pranešti miesto seniūnijai, tuomet darbininkai ją užpiltų ir būtų išvengta nelaimės.

Bėdų yra

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė, komentuodama situaciją sakė, kad problemų žiemai persiritus į kitą pusę yra, tačiau seniūnijos darbininkai reaguoja ir bėdas sprendžia nedelsdami.

„Mieste jau pastebimos po žiemos atsivėrusios duobės. Pasimatė jos po didžiųjų snygių, kai nutirpo gausus sniegas.

Pavasarį, žinoma, bus vykdomi duobių asfaltavimo darbai. 

Bet šiuo metu, kad būtų išvengta nepatogumų ir eismo įvykių, užpilame duobes skaldele arba  frezuotu asfaltu. Bent jau tam kartui, kad eismo dalyviams nekiltų didesnių problemų“, – informavo S. Mituzaitė Palubinskienė

Apvažiuoja miestą

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai kasdien apvažiuoja miestą ir, jei tik pamato, kad keliuose yra duobių, jas užpila skalda ar žvyru.

Tačiau pasitaiko, kad ne visada laiku duobes pamato, tad būtų gerai, jei gyventojai seniūnijai apie jas praneštų.

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų pastebėjus gatvėse pavojų keliančią išdaužą apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

1 Komentaras

  • Ant lopo lopas ir ubago terba vasarai paruošta!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video