Miesto centre neišsiteko vilkikas ir lengvasis automobilis

 Miesto centre neišsiteko vilkikas ir lengvasis automobilis

Eismo įvykis pačiame miesto centre./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienį popiet pačiame Kėdainių miesto centre įvyko techninis eismo įvykis, dėl kurio susidarė nemenkos automobilių spūstys.

Po 13 valandos J. Basanavičiaus, Gedimino ir Didžiosios gatvių sankryžoje priešais rajono savivaldybę į eismo įvykį pateko pusamžių vyrų vairuojamos mašinos: vilkikas „Volvo“ ir lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet J. Basanavičiaus gatvėje lengvoji mašina norėjo sukti į kairę, į Didžiąją gatvę, o vilkikas tuo pat metu suko į dešinę, į Gedimino gatvę. Didelių gabaritų transporto priemonė neišsiteko gatvėje ir kliudė lengvojo automobilio galą. 

Iš pradžių vairuotojai nesutarė dėl kaltės, tačiau atvažiavę Kėdainių rajono policijos pareigūnai išaiškino vairuotojams, kas atsakingas už eismo įvykį.

Vilkiko vairuotojas pripažino savo klaidą.

Policijos pareigūnai padėjo vairuotojams užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Vairuotojai buvo blaivūs, medikų pagalbos niekam neprireikė.

Beje, vilkiko vairuotojai dažnai skundžiasi, kad iš J. Basanavičiaus gatvės jiems sunku įsukti į Gedimino gatvę. Dažnai puspriekabės ar priekabos ratai užvažiuoja ant šaligatvio.

2 Komentarai

  • Tai jau tikrai su puspriekabe šioje sankryžoje sukant į kalną menkas malonumas. Dėl ramios galvos važiuočiau J.Basanavičiaus gatve tiesiai iki apvažiavimo žiedo ir iš kitos pusės įvažiuočiau į Gedimino g. arba link Šiaulių. Toliau, bet saugiau.

  • Yra apvažiavimai, tai kodėl reikia vilkikams per miesto centrą važiuoti ir sukinėtis, kaip ir su tiltu negalima važiuoti yra apsaugos, svorio nuorodos yra, bet vistiek bando pervažiuoti, o kokia gatvių būklė visur provežos, duobės ir tik spėjama remontuoti….

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video