Mieste susidūrė automobiliai: moteriai prireikė medikų pagalbos

 Mieste susidūrė automobiliai: moteriai prireikė medikų pagalbos

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad minėtoje sankryžoje susidūrė automobiliai „Škoda Roomster“ ir „Toyota C-HR“.

Trečiadienio rytą Kėdainių mieste susidūrė du automobiliai. Padėti į avariją patekusiems nelaimėliams išsiųstos visos specialiosios tarnybos. Eismo įvykis įvyko vienoje avaringiausių miesto sankryžų. Čia eismo įvykiai įvyksta dažnai.

Pasiųstos visos tarnybos

8 val. 10 min. Bendrajame pagalbos centre gautas moters pranešimas, kad Kėdainių miesto A. Kanapinsko ir Gedimino gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Pasak moters, eismo įvykis įvyko netoli degalinės, o smūgio būta gana stipraus, mat yra nukentėjusių asmenų.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Įvykio vietoje buvę šalia esančiuose namuose gyvenantys žmonės kalbėjo, kad ši sankryža – labai avaringa. Čia dažnai įvyksta ne tik smulkūs, bet ir skaudesni eismo įvykiai, kuomet nukenčia žmonės.

Aut. past.

Prireikė medikų pagalbos

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad minėtoje sankryžoje susidūrė automobiliai ,,Škoda Roomster“ ir ,,Toyota C-HR“. Mašinos buvo sulamdytos gana stipriai, prispaustų žmonių nebuvo, bet vieno automobilio keleivei reikėjo skubios medikų pagalbos.

Kol įvykio vietoje dirbo specialiosios tarnybos, eismas A. Kanapinsko gatve buvo uždarytas.

Buvo darbo ir gelbėtojams

Ugniagesiai gelbėtojai pasirūpino, kad po eismo įvykio suknežintos mašinos neužsidegtų.

„Gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius, su buksyravimo lynu patraukė abu automobilius į kelkraštį ir nušlavė duženas nuo važiuojamosios kelio dalies“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Aut. past.

Avaringa sankryža

Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Įvykio vietoje buvę šalia esančiuose namuose gyvenantys žmonės kalbėjo, kad ši sankryža – labai avaringa. Čia dažnai įvyksta ne tik smulkūs, bet ir skaudesni eismo įvykiai, kuomet nukenčia žmonės.

Nors išvažiuojantiems iš A. Kanapinsko gatvės būtina sustoti prie STOP ženklo ir praleisti važiuojančius pagrindine Gedimino gatve, bet toli gražu šios taisyklės laikosi ne visi.

1 Komentaras

  • Kokia dar avaringa , kas ten gali buti avaringo? nemoki vairuot – nesesk uz vairo….

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video