Mieste išdaužyti „Mercedes-Benz“ stiklai

 Mieste išdaužyti „Mercedes-Benz“ stiklai

Naktį iš lapkričio 11-osios į 12-ąją suniokotas lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Buvo išdaužyti automobilio stiklai/ Gotjeros Skinderytės nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste naktį iš lapkričio 11-osios į 12-ąją buvo suniokotas lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Buvo išdaužyti automobilio stiklai. Nuo vandalų nukentėję asmenys prašo visuomenės pagalbos – būtų naudinga bet kokia informacija.

Rado ryte

Tai, kad suniokotas jų automobilis, savininkai pastebėjo penktadienio rytą. Jie įtaria, kad mašina buvo suniokota naktį. 

Šeimininkai „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad išdaužyti automobilio stiklai, o patirtas nuostolis išties nemenkas, tačiau jį jie dar skaičiuoja.

„Automobilis stovėjo prie Sodų gatvė 20-ojo namo, prie pat įėjimo į daugiabučiame name esančią maisto prekių parduotuvę. Manome, kad automobilis buvo daužomas naktį“, – paaiškino nukentėjusieji.

Prašo pagalbos

Nuo vandalų nukentėję asmenys prašo visuomenės pagalbos – būtų naudinga bet kokia informacija.

„Bet kokia informacija yra labai svarbi. Gal pro ten važiavote ar ėjote. Gal ten gyvenate jūs ar jūsų artimieji, draugai ar pažįstami. Gal turite savo automobilyje vaizdo registratorių, gal šis kažką užfiksavo. Gal namuose turite vaizdo stebėjimo kameras, kuriomis stebite kiemą ir savo automobilį? Jūs mums labai padėtumėte, net žodžiais padėtumėte, jei kažką žinote ar matėte“, – į Josvainių bei Sodų gatvės gyventojus ir prašalaičius kreipėsi nukentėjusieji.

Rimti nemalonumai

Jie jau kreipėsi į policijos pareigūnus. Kėdainių rajono policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Pareigūnai nustatinėja asmenį ar asmenis, įvykdžiusius šį nusikaltimą. Jei pavyks išsiaiškinti niekadėjus – jiems grės rimti nemalonumai, teks stoti prieš teismą, atsakyti už nusikaltimą bei atlyginti nukentėjusiems padarytą žalą.   

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video