Mieste automobilis paskendo dūmuose: skubiai iškviesti ugniagesiai

 Mieste automobilis paskendo dūmuose: skubiai iškviesti ugniagesiai

Vos per 3 minutes į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai ant kelio rado stoviniuojančią vairuotoją bei jos vairuotą transporto priemonę./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienį popiet į Kėdainių miesto Kadagių gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, mat buvo gautas pranešimas, jog lengvojo automobilio vairuotoja prašo pagalbos, jos vairuotas automobilis paskendo dūmuose.

Pranešimas apie nelaimę gautas 13 val. 21 min. Pranešėjas informavo, jog ties 11-uoju namu, gatvėje dega automobilis, kurį vairavo vidutinio amžiaus moteris. Vyras teigė, jog iš po kapoto veržiasi daug dūmų.

Vos per 3 minutes į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai ant kelio rado stoviniuojančią vairuotoją bei jos vairuotą transporto priemonę.

Paaiškėjo, kad dėl automobilio „VW Golf“ (2000 m.) variklio techninio gedimo pasirodė dūmų, tačiau degimo požymių nebuvo.

Moteris pasakojo, jog labai išsigando, o automobilio variklio išjungti buvo neįmanoma. Ji, išlipusi iš automobilio, prašė vietinių pagalbos.

Ji teigė, kad važiuojant iš automobilio variklio pasipylė dūmai, pradėjo bėgti įvairūs techniniai skysčiai.

Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių, patraukė automobilį į šalikelę ir nuplovė 0,5 m² plote išsiliejusius teršalus.

Į įvykio vietą iškviestas įvykius tiriantis ugniagesių gelbėtojų inspektorius.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video