Mieste automobilis partrenkė dviratininką (VIDEO)

Šeštadienio vidurdienį Kėdainių mieste buvo partrenktas dviratininkas. Vyrą parbloškė iš šalutinio kelio išvažiavęs automobilis. Nukentėjusysis skubiai išvežtas į gydymo įstaigą.

Pranešė liudytojai

Po 12 valandos Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pagalbos skambutis iš Kėdainių. Iš pravažiuojančio liudininkų automobilio buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių ir S. Jaugelio-Telegos gatvių sankryžoje visureigis „Nissan“ partrenkė dviratininką.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Dėl sužalojimų vyras nedelsiant pristatytas į Kėdainių ligoninę./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Skundėsi skausmais

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo medikai. Jie rado ant šaligatvio sėdintį sužalotą vyrą. Šalia gulėjo sulaužytas dviratis.

54 metų dviratininkas skundėsi viso kūno skausmais, pabrėždamas, kad labiausiai skauda koją.

Medikai vyrą išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos priėmimo skyrių.

Visureigis „Nissan“ miesto centre partrenkė 54 metų dviratininką./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Abu buvo blaivūs 

Įvykio vietoje dirbo Kauno patrulių rinktinės pareigūnų ekipažas, budėjęs Kėdainių rajone nežymėtu automobiliu. 

Pareigūnai išsiaiškino, kad tiek dviratininkas, tiek 1955 metais gimęs visureigio vairuotojas buvo blaivūs.

54 metų dviratininkas skundėsi viso kūno skausmais, pabrėždamas, kad labiausiai skauda koją. Medikai vyrą išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos priėmimo skyrių.

Aut. past.

Visureigio vairuotojas paaiškino, kad išvažiuodamas iš šalutinio kelio dar praleido vieną automobilį ir, įsitikinęs, kad galima važiuoti, važiavo. Vyras apgailestavo, kad nepastebėjo pagrindiniu keliu važiavusio dviratininko.

Pareigūnai dėkoja

Tikslias įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Pareigūnai padėkojo kėdainiečiams Edgarui ir Gintarei, kad pamatę nelaimę jie neliko abejingi ir iškvietė specialiąsias tarnybas.

Taip pat liudytojai pasakojo, kad pirmoji nelaimėliui suskubo padėti įvykio vietoje atsidūrusi dabar jau nebeveikiančio Kėdainių akušerinio skyriaus medikė.

3 Komentarai

  • Mateme kaip zmogelis jau sėdėjo ant šaligatvio, vairuotojas klausė kuo gali jam padėti ar viskas gerai ar reik daktaru, o jis atsake kad jam viskas gerai tik koja skauda.

    • Galva perskilo per puse. Gal uzgis 🙁

  • ir Šėtos gatvėje prie 51 namo Nr pamatėme 80-ies metų bobutę,sėdinčią ant šaligatvio .Paskambinus 112 taip ilgai klausinėjo apie jos sirgtas ligas,gyvenanamąją vietą ir t.t.,kad man net graudu pasidarė ką nors atsakinėti.Iniciatyvą perėmė manoji moteriškė,o paskui sustojo mergaitė,kuri prisistatė studijuojančia mediciną.Mergaitė pati naujai perskambino ,o mes jos priežiūroje palikę bobulką,nuvažiavome miestan.Pakely jau sutikome kaukiančią greitąją.Bet žinote,tas tardymas mane tai pribaigė.Mažiausiai penkios minutės praėjo,o paskui kaltinami medikai,nespėję suteikt pagalbos.Aišku,bus paaiškinta,kad tai norma,kad taip reikia,bet kam reikalingas nešiojamų kaliošų numeris,a?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video