Mero pavaduotoja – kol kas be atlyginimo

 Mero pavaduotoja – kol kas be atlyginimo

Nors šiandien vykusiame Kėdainių rajono Tarybos posėdyje turėjo būti svarstytas klausimas dėl mero Sauliaus Grinkevičiaus pavaduotojos Olgos Urbonienės darbo užmokesčio nustatymo, jis staiga buvo išbrauktas iš darbotvarkės.

Šį siūlymą iniciavęs meras S. Grinkevičius pabrėžė, kad vicemerės atlyginimo klausimas greičiausiai bus svarstomas kitame Tarybos posėdyje – lapkričio 25 dieną.

„Dar tarsimės ir diskutuosime su koalicijos partneriais, kitais Tarybos nariais“, – „Rinkos aikštei“ sakė S. Grinkevičius. Paklaustas, kodėl norėta taip skubiai išspręsti šį klausimą, meras teigė, kad gyvenimas nestovi vietoje ir vertinant darbų apimtis savivaldybėje buvo nuspręsta, jog etatinio vicemero pareigybė yra reikalinga.

Primename, kad dar trečiadienio vakarą elektroniniu paštu visus Tarybos narius pasiekė žinia, kad į šiandien vykusio Tarybos posėdžio darbotvarkę įtraukiamas klausimas dėl mero pavaduotojos darbo užmokesčio nustatymo. Dabar mero pavaduotoja O. Urbonienė dirbo visuomeniniais pagrindais.

Jei ateityje Taryba pritars, kad rajonui tikrai reikia etatinės mero pavaduotojos, O. Urbonienė gaus beveik 2 tūkstančių eurų atlygį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video