Lietuvos FUTSAL A lyga grįžta į Kėdainius!

 Lietuvos FUTSAL A lyga grįžta į Kėdainius!

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Spalio 1 dieną, sekmadienį, 18.30 val. visi keliai ves į Kėdainių areną, kur lauks geras laikas ir daug emocijų: debiutines namų rungtynes „Kėdainiai United“ čia žais prieš 2022–2023 metų bronzos medalių laimėtojus „Gargždų pramogų“ futbolininkus. Teisę varžytis su pačiais stipriausiais komanda iškovojo praėjusiais metais.

„Kėdainiai United“ komanda 2023–2024 metų Lietuvos FUTSAL (salės futbolo) A lygos sezone dalyvaus nuo praėjusių metų beveik nepakitusia sudėtimi.

Evaldas Kugys, Rimvydas Lipnevičius, Marius Činikas – žaidėjai, kuriuos futbolo gerbėjai prisimena iš didžiojo futbolo. Visi jie kitą sezoną FUTSAL A lygoje atstovaus gimtojo miesto komandai, kurią šiemet dar sustiprino vartininkas Egidijus Žagaras. 

„Atkeliaujame įsitvirtinti, neiškristi ir būti stipriais vidutiniokais. Turėsime komandą, kurios žaidėjai pasiruošę kovoti už savo miestą. Turime geras sąlygas. Norime, kad Kėdainiuose būtų salės futbolas ir į A lygą žengiame su mintimi, kad ateiname čia ne vieniems metams“, – sakė klubo vadovas Martynas Šležys.

Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

3 Komentarai

  • Kaip iššifruoti taFUTSALA?

    • Salės futbolas.

      • Ačiu.Sukeitus skiemenis butu aiškiau(mano ligio sirgaliams)

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video