„Lietuvos balse“ – kėdainietės debiutas

 „Lietuvos balse“ – kėdainietės debiutas

Projekte „Lietuvos balsas. Kartos“ debiutavo kėdainiečiams puikiai žinoma jaunoji atlikėja Danielė Paužaitė ir muzikos prodiuseris Marius Kernn./Youtube.com stop kadras.

Eglė KUKTIENĖ

Jau ne vienerius metus Lietuvos televizijos ekranuose rodomas „Lietuvos balsas“ šiemet žiūrovams siūlo kiek kitokio formato projektą. Tarptautinio projekto „The Voice Generations“ lietuviškojoje versijoje ant scenos pasirodo ne solistai, o įvairaus amžiaus duetai, tercetai, kvartetai, grupės, kurias vienija muzikinė bičiulystė̇ – ar šeimoje, ar darbe, ar draugijoje. Projekto aklosiose perklausose dalyvavo ir visų teisėjų simpatijas pelnė ir gerai kraštiečiams žinoma jaunoji atlikėja Danielė Paužaitė.

Susipažino per pusbrolį

Danielė Paužaitė, kuri šiame projekte dalyvauja kartu su muzikos prodiuseriu Mariumi Kernn, atliko jausmingą ir stiprią Christina Aguilera dainą „Hurt“. M. Kernn jai akompanavo pianinu.

„Mudu susipažinome per mano pusbrolį, kuris yra Mariaus artimas draugas.

Žinoma, viskas įvyko ne iškart. Keletą kartų paklausęs ir įvertinęs mano galimybes, Marius sutiko padėti man muzikiniame kelyje, o aš supratau, kad tai tinkamiausias žmogus mano kūrybinio ir sceninio kelio pradžiai.

Daugiau padirbėjus su Mariumi nusprendėme, kad reikia išeiti kažkur plačiau, tad taip ir nutiko, jog atsidūrėme „Lietuvos balso“ projekte“, – pasakoja D. Paužaitė.

Atsisuko visi

Atlikėjos pasirinkta daina buvo itin jausminga, sudėtinga, leidusi atskleisti Danielės balso jėgą. Mergina sako šią dainą pasirinkusi dėl daugelio priežasčių.

„Daina buvo sąraše tarp daug kitų, bet pasirinkau būtent ją, nes labai pajaučiau tai, ką transliavo jos tekstas bei kaip buvo išreikšta muzikinė dalis.

Taip pat ši daina atskleidė įvairias balso spalvas, subtilybes“, – sakė atlikėja.

Vos jai pradėjus dainuoti, mygtuką paspausti ir atsisukti panoro vienos iš projekto mokytojų – grupės „69 danguje“ merginos.

Visgi jos sulaukė priedainio ir atsisuko kartu su kitu mokytoju – Vaidu Baumila.

Po kelių akimirkų mygtukus paspaudė ir kiti du mokytojai – Benas Aleksandravičius, žinomas kaip „ba.“ ir Ieva Prudnikovaitė.

Gyrė

„Aš nuo pirmųjų sekundžių buvau visiškai užburtas. Danielės balsas yra nuostabus, fantastiškas, užburiantis, jis mane pakylėjo kažkur į didžiausias erdves.

Tu groji smuiku? Tai viskas aišku, iš kur ta dinamika, muzikalumas, dainos pajautimas, plaukiojimas, kaip žuviai vandenyje.

Nedažnai 17 metų žmogus taip giliai suvokia dainos prasmę, o ši daina yra labai labai jautri, tu ją išgyvenai“,– pagyrų Danielei negailėjo V. Baumila.

„Nors esi jauna, bet ta informacija, kurią ištransliuoji, yra labai gili, tikra“, – antrino ir I. Prudnikovaitė.

Sprendė kartu

Danielės ir Mariaus duetas kaip savo mokytoją projekte pasirinko Beną Aleksandravičių.

„Sprendėme kartu, – sako Danielė, nors sprendimą, kurį mokytoją jiedu renkasi, garsiai ištarė būtent Marius. – Labai patiko jo nestandartinis požiūris, laisvumas. Jis tikrai puikus ir dar iki galo neatrastas atlikėjas, todėl buvo labai įdomu su juo susipažinti“.

Danielės debiutu džiaugiasi ir Kėdainių muzikos mokykla, kurioje mergina mokosi groti smuiku: „Sveikiname Kėdainių muzikos mokyklos mokinę Danielę Paužaitę! Puikūs mokytojai, didelis darbas ir meilė muzikai visada duoda puikius rezultatus. Džiaugiamės ir linkime tolimesnės sėkmės!“.

Pati Danielė nekantraudama laukia tolimesnių projekto etapų. Ji neslepia, kad jaudinosi prieš pirmąjį pasirodymą. Tačiau tik iki tol, kol užlipo ant scenos.

„Jaučiausi atsakinga už pasirodymą, už kokybę ir tai, kad tinkamai išjausčiau dainą, kad ji paliestų žiūrovą.

Bet šiaip, jaudinausi tik iki užlipimo į sceną. Būnant ten visi rūpesčiai išnyksta“, – šypsosi jaunoji atlikėja.

Linkime jai didžiausios sėkmės kituose projekto etapuose ir kviečiame kraštiečius ją palaikyti!

3 Komentarai

  • Gerai kraštiečiams žinoma????? Labai skambiai rasot,netikęs laikraštis ir portalas, fuuuuuuu

    • Eik Mugės skaityk idiote, ten atsiranda tekstai už poros valandų tokie, kokius pirma Rinka išspausdina. Skelbimų laikraštis ir liko skelbimų laikraščiu, jokia kriu kriu jo neišgelbės.

  • Danielei sėkmės, bet tas Marius tai panašus į savymilą savanaudį stabdį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video