Lietuvoje buvo sutrikusi „Smart-ID“ veikla

 Lietuvoje buvo sutrikusi „Smart-ID“ veikla

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

BNS inf.

Pirmadienį ryte Lietuvoje sutriko tapatybės patvirtinimo elektroninėje erdvėje programėlės „Smart-ID“ veikla.

Anot e. atpažinties paslaugų bendrovės „SK ID Solutions“ verslo vadovo Lietuvoje Viktoro Kamarevcevo, paslauga veikia, tačiau daliai vartotojų nepavyksta prisijungti iš pirmo karto. 

„Daliai vartotojų nepavyksta prisijungti, bet pati paslauga veikia, tiesiog iš pirmo karto gali nepasisekti vartotojui prisijungti su „Smart-ID“. Tai turėtų būti nedidelė dalis vartotojų“, – BNS prieš vidurdienį sakė V. Kamarevcevas.

Anot jo, kol kas neaišku, kodėl sutriko programėlės veikla: „Bandome aiškintis, kai tik išsiaiškinsime, bandysime sutaisyti“.

 „Smart-ID“ yra viena iš 7-ių kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų Lietuvoje. 

1 Komentaras

  • Verčiau komjaunimo tiesoje paskaitykit apie Sabatausko ,,žento“Juškaitės skundą negavus lizingo mašinai pirkti.Tą reikalą ji pavadino diskriminacija ir žada šį ją papiktinusį veiksmą perduot lygių galimybių kontrolieriui.Nagi supratot,aišku ,kad savo ,,žmonai“.Va čia man tai įdomiausia,kaip ,,žmona“ galės aiškinti ,,vyro“ skundą ir tai nebus skaitoma organizuotu šeimyniniu susidorojimu su banku asmeninei naudai gauti?Turėtų būti linksma,jei elgebeteškinė hidra imtų taršyt bankinį smauglį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video