Ledų gamintojai naujų skonių ieškojo Italijoje

 Ledų gamintojai naujų skonių ieškojo Italijoje

„Vikedos“ darbuotojai naujų ledų skonių ieškojo Turino gelaterijose.

„Vikonda grupei“ priklausantys DADU ledų gamintojai praėjusią savaitę įkvėpimo sėmėsi dirbdami ledų kraštu laikomoje Italijoje.

„Vikedos“ administracijos darbuotojai savo darbo vietą trumpam iš Kėdainių buvo perkėlę į Turiną. Šių darbostogų metu atlikę būtinuosius kasdienius darbus, jie ieškojo naujų skonių ir tekstūrų bei sėmėsi įkvėpimo ragaudami ledus itališkose gelaterijose (ledainėse) bei bendraudami su jų šeimininkais.

Nors ledų degustavimas ir labai malonus, tačiau, deja, ne pats paprasčiausias darbas – mat nuo jo, kaip juokauja patys degustatoriai, netrunka apsalti širdis.

Nepaisant to, 10 skirtingų skonių ledų vieno degustavimo metu patyrusiems gurmanams – įveikiama užduotis: svarbu kiekvieno skonio paragauti tik po šaukštelį, o ne suvalgyti visą ledų porciją. O kad skoniai nesusimaišytų, kiekvieną jų būtina išsklaidyti gaivaus vandens gurkšniu.

DADU ledų kūrėjai sako Turino gelaterijose radę ir kai ką ypatingo bei dar nepatirto – tokių ledų skonių, kokių Lietuvoje nėra, tad grįžę leisis į eksperimentus, kurdami naujus ledų receptus, nustebinsiančius net ir išrankiausius smaližius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video