Lakroso startuolis Kėdainių lopšelyje-darželyje „Vaikystė“

 Lakroso startuolis Kėdainių lopšelyje-darželyje „Vaikystė“

Asmeninio archyvo nuotr.

Fizinis ugdymas mūsų gyvenime užima svarbią vietą, todėl stengiamės savo vaikams atskleisti judėjimo džiaugsmą ne tik labai anksti, bet  kuo patraukliau ir žaismingiau. Jau trečius metus iš eilės Kėdainių lopšelis-darželis „Vaikystė“ sėkmingai įgyvendina programos „Olimpinė karta“ projektus. Šiais metais pasirinkome projektą „Lakroso Startuolis“.

Spalio 2–5 dienomis Kėdainių lopšelio-darželio ,,Pasaka“, Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių ,,Dobiliuko“ skyriaus, Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus ir Josvainių socialinio ir ugdymo skyriaus priešmokyklinio amžiaus vaikai turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti šią sporto šaką. Labai džiaugiamės naujais draugais, kurie prisijungė prie mūsų atrandant darželiuose lakrosą.

Ir mes lakrosą prisiminėme labai laiku, nes Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) Mumbajuje (Indija) vykstančioje sesijoje patvirtino penkias naujas sporto šakas, kurios bus įtrauktos į 2028 metų olimpinių žaidynių programą. Ir viena iš jų – LAKROSAS.

Lakrosas – komandinė sporto šaka, kurios metu žaidėjai naudoja raketlazdę su tinkleliu jos gale, skirtu sugauti, nešti ir mesti kamuoliuką į priešininkų komandos vartus. Tai labai smagus žaidimas, kurio metu ugdomas vaikų lankstumas, vikrumas, ištvermė, greitumas, judesių koordinacija, pusiausvyra.

Ligita Kuzmenkovaitė-Grigė, Kėdainių lopšelio-darželio „Vaikystė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja, Alma Sungailienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video