Labūnavoje BMW rėžėsi į tilto atitvarus – paralyžiuotas eismas (VIDEO)

Šeštadienio vakarą Labūnavos kaime įvyko eismo įvykis, kurio metu kelyje Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai buvo paralyžiuotas eismas. Eismo įvykį sukėlė neblaivus ir teisės vairuoti neturintis jaunas vairuotojas. Dėl įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Visos tarnybos

18 val. 55 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaime, kelyje Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai, ant tilto per upę lengvasis automobilis rėžėsi į kelio atitvarus ir juos apgadino, automobilis užtvėrė kelią, gali būti nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Pramonės ugniagesių komanda, Pelėdnagiuose įsikūrę Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. 

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad į susiaurintos važiuojamosios tilto dalies atitvarą įsirėžė vyro vairuojamas BMW.

Aut. past.

Laimingas atsitiktinumas

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad į susiaurintos važiuojamosios tilto dalies atitvarą įsirėžė vyro vairuojamas automobilis BMW.

Vairuotojas eismo įvykio metu nebuvo prispaustas, medikai jį apžiūrėjo įvykio vietoje, į ligoninę jo vežti neprireikė.

Laimei, įvykio metu nebuvo kliudyta daugiau transporto priemonių. Eismas keliu per tiltą buvo paralyžiuotas, pareigūnai jį nukreipė aplinkkeliu.

Vyksta tyrimas

Sekmadienį Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad automobilį BMW vairavo neblaivus ir teisės vairuoti transporto priemonę neturintis 1994 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,83 promilės. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,83 promilės. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla.

Aut. past.

Teko pjauti

Keletą valandų eismas minėtu tiltu buvo paralyžiuotas ir tik vėlai vakare atnaujintas. Paplušėti teko ir ugniagesiams gelbėtojams.

„Automobilis BMW buvo atsitrenkęs į kelio atitvarą. Atjungtas akumuliatorius, diskiniu pjūklu išpjauta apie 1 m metalinio kelio atitvaro, kad būtų galima ištraukti transporto priemonę.

Nuo važiuojamosios kelio dangos 8 m² plote nušluotos duženos, nuplauta kelio danga“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevčienė.

9 Komentarai

 • Gaidys užmušt ką nors galėjo, gerai kad tik pats prisitrėškė, kur reidai savaitgalio???

  • Savaitgalį, kaip ir tu Asile, žmonės ilsisi. 🙂

  • Aplamai Labūnavoja šią gatvę yra važiuojama didelių greičiu, kiek tenka vaikščioti pėsčiųjų taku, beveik kiekvieną mašina, tiek lengvoji, tiek sunkesvorė pravažiuoja tikrai ne pagal taisykles. Karais būna net baisu eiti su vaiku, nes nežinai koks idiotas lėks ir nesuvadys mašinos. Ačiū dievui, kad vakar nieks nenukentėjo.

 • Apskritai vaikai yra neprognozuojami, nepaisant kokiu greičiu automobiliai važiuoja (ir netik mūsų miestelyje), nežinai kada sugalvos išbėgt į gatvę, tai yra pasiūlymas pasaugot labiau save ir savo vaiką ir apeit tą gatvę iš toliau.

  • Pasakykite kaip man apeiti gatvę jaigu man tarkim iš miestelio centro reikia nueiti iki bažnyčios? Be to gyvenvietėje galima važiuoti Max 50km/h greičiu, o važiuojama yra tikrai greičiau ir nesvarbu ar vairuotojas blaivus ar ne, jis gali vistiek automobilio nesuvaldyti. Taip tėvai yra atsakingi už savo vaikus, bet ir vairuotojai turi stebėti pėstieji. Ir nesvarbu ar tai vaikas ar suaugęs žmogus. Siūlau pasiskaityti KET iš naujo, nes ten apie tai tikrai yra užsiminta.

 • Kelininkai kalti. Nebutu pristate gelezu butu laimingai nuvaziaves

 • Įdomu kada prasidės to tilto „remontas“? Atitvarus pastatė nuo vasario mėn. pabaigos, o darbai nevyksta iki šiol. Tai kada pradės? Gal kitais metais tuo pačiu laiku? Tiesiog liudna….

  • Nusiraminkit ir supraskit, dabar visus remonto prasancius tiltus taip paprasciausiai tiesiog padaro vienos juostos, kad apkrova mazesne butu, o kada sutvarkys, tai tik ponas Dievas zino, nes tokiu tiltu per visa Lietuva gal 80 avarines bukles, o sis Labunavos nera pirmoj vietoj, tai gal kokiais 2035 bus prieita eile ir prie jo.

 • LABŪNAVOJE būtina įrengti GREIČIO MATUOKLĮ TOKĮ, koks stovi KĖDAINIUOSE ties LITAGROS parduotuve, tuomet, gal žmonės susipras ir nevažinės per gyvenvietę neleistinu greičiu. AČIU.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video