Kviečia mėgėjų gatvės krepšinio turnyras RUOKIO 3X3

 Kviečia mėgėjų gatvės krepšinio turnyras RUOKIO 3X3

Rūta Švedienė

RUOKIO 3X3 – tai mėgėjams krepšininkams skirtas gatvės krepšinio turnyras. Atsiradęs iš paprasčiausios aistros kiemo krepšiniui, šis renginys suvienijo ir regioniniu mastu nuo 2015 m. kasmet pritraukdavo vis daugiau dalyvių. Atlaikęs pandemijos egzaminą, po daugiau nei dvejų metų pertraukos – šis turnyras sugrįžtą į Akademiją, į prie pat Ruokio gatvės esančią lauko krepšinio aikštę.

Nuo kitų Lietuvoje organizuojamų gatvės krepšinio turnyrų RUOKIO 3X3 skiriasi tuo, jog jis skirtas visų pirmiausia krepšininkams neprofesionalams. Žmonėms, kurie vaikystėje svajojo žaisti NBA, bet apsiribojo tik žaidimu savo kiemo aikštelėje su draugais, galbūt užsiaugino pilvus ir (ar) vaikus, bet širdyje vis dar nešiojasi aistrą šiai sporto šakai.

Šių metų turnyras vyks liepos 30 d. Renginys prasidės nuo 16 val. ir vyks iki 23 val.  Akademijos lauko krepšinio aikštelėje (Agronomų g., prie Kultūros centro). Visi norintys dalyvauti turnyre ar jame savanoriauti yra kviečiami užsiregistruoti internetu: bit.ly/ruokis3x3.

Renginio atmosferos pulsą palaikys mikrofono virtuozas – MC Jama, o hip hopo muzikos, kaip karštų bulvių prie šaltibarščių, patieks – DJ Swix!

Turnyro rungčių nugalėtojų laukia įsimintini prizai ir garbė – visus metus nešioti RUOKIO čempionų titulą! Dalyvavimas turnyre – NEMOKAMAS!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video