Kviečia į seminarą „Efektyvi komunikacija – kaip ji lemia įmonės sėkmę?“

 Kviečia į seminarą „Efektyvi komunikacija – kaip ji lemia įmonės sėkmę?“

rinkosaikste.lt

Komunikacija kiekviename versle neišvengiamai reikalinga. Geri komunikacijos įgūdžiai praverčia teikiant pasiūlymus, dėstant sąlygas klientams, darbuotojams ar kitoms šalims, su kuriomis verslas susijęs, taip pat ir derybų metu. Efektyvi komunikacija – sudėtingas, bet labai svarbus žingsnis sėkmingo verslo link, o vidinė ir išorinė komunikacija yra neatsiejamos kiekvieno verslo dalys.

Gegužės 12 d., ketvirtadienį, 10 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas kviečia į seminarą „Efektyvi komunikacija – kaip ji lemia įmonės sėkmę?“, kuris vyks M. Daukšos viešojoje bibliotekoje (III a. „palėpėje“, Didžiosios Rinkos aikštė 5).

Seminaro metu aptarsime:

Žinutė į kaktą arba kaip kalbėti su klientais?

Dažniausios klaidos, kaip blogi pavyzdžiai tampa geri?

Kas yra bloga įmonės komunikacija? Kaip tai atsiliepia įmonei?

Praktinė užduotis.

Seminaro trukmė – 2 val.

Lektorius – Irina Eid, VšĮ „ScarFa“ įkūrėja, turinti daugiau nei 8 metų patirtį fotografijoje, daugiau nei 3 metų patirtį komunikacijos tema su įvairiomis auditorijomis. Pagrindiniai jos profesiniai pokyčiai įvyko po stažuočių Vengrijoje bei Kroatijoje, kai išsiplėtė matymas, kas yra nuotrauka ir kaip kitaip galima komunikuoti bei kurti.

„Kūryba yra viskas, ką matome aplink save ir kurti galime viską, kad ir kas tai bebūtų… pamatykime bent vienu žingsniu daugiau nei vakar ir tapsime beveik genijais“, – sako I. Eid.

Kviečiami dalyvauti visi, kam aktualu. Registracija būtina.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos tel. +370 673 20 205 arba el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video