Kraupus radinys: žvejoti ėjęs vaikas miesto parko teritorijoje rado žmogaus galvą (FOTOGALERIJA)

 Kraupus radinys: žvejoti ėjęs vaikas miesto parko teritorijoje rado žmogaus galvą (FOTOGALERIJA)

Kruopščiai išžvalgius žole, krūmynais bei medžiais apaugusią teritoriją žmogaus kūno nerasta. Žmogaus galvą paėmė atvykę laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą mieste buvo matyti didžiulis policijos pareigūnų sujudimas – ant kojų visus sukėlė pranešimas apie Kėdainių miesto parko teritorijoje rastas kraupus radinys – žmogaus galva. Neeilinį įvykį tiria pareigūnai. Jie aiškinasi, kaip žmogaus galva atsirado šioje vietoje ir kas jam nutiko.

Pranešė policija

Kauno apskrities policija informavo, jog kraupus radinys rastas apie 18 valandą Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, pievoje, miesto parko teritorijoje.

Iš pradžių į įvykio vietą atskubėjo vienas policijos pareigūnų ekipažas.

Pranešimui pasitvirtinus į įvykio vietą sugužėjo daugiau pareigūnų, buvo iškvieti ir kriminalistai. Imta šukuoti miesto parko teritorija, Dotnuvėlės tvenkinio pakrantės.

Tyrėjai kelia versiją, jog žmogaus kūno dalį į šią vietą galėjo atitempti laukiniai gyvūnai, tad bus aiškinamasi, kur gali būti kita dalis kūno./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tik galva

Kruopščiai išžvalgius žole, krūmynais bei medžiais apaugusią teritoriją, žmogaus kūno nerasta.

Žmogaus galvą paėmė atvykę laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai. Galva buvo nuvežta tyrimams. Bus aiškinamasi žmogaus tapatybė, jo mirties aplinkybės.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pirminiais duomenimis, žmogaus kūno dalį rado žvejoti ėjęs vaikas. Apie radinį jis informavo suaugusiuosius, o šie iškvietė specialiąsias tarnybas.

Aut. past.

Atnešė žvėrys?

Beje, liudininkai „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad rasta ne kaukolė, ne skeletas, o kūno dalis su išlikusiais minkštaisiais audiniais.

Tyrėjai kelia versiją, jog žmogaus kūno dalį į šią vietą galėjo atitempti laukiniai gyvūnai, tad bus aiškinamasi, kur gali būti kita dalis kūno.

Rado vaikas

Pirminiais duomenimis, žmogaus kūno dalį rado žvejoti ėjęs vaikas. Apie radinį jis informavo suaugusiuosius, o šie iškvietė specialiąsias tarnybas.

Žmogaus galva rasta ne toje parko dalyje, kur yra estrada, o kitoje tvenkinio pusėje, ten, kur yra medžiai ir krūmai, šioje aikštelėje mašinas dažnai palieka žvejai ar nuošalesnės vietos ieškantis jaunimas.

10 Komentarai

 • Helovino atrakcijos prasidėjo.

 • Gal zvejojo ir lasisos uzpuole sake jos lb plesrios

 • Hari hari, hari krišna, krišna krišna gari hari…!!! Ir visi kartu!!!

 • vaikas vienas eina taip vėlai žvejoti?

  • Taip

 • Ant kiek atsilupe komentatoriai,kad tokius vejus rasineti-darzelio lygis.

  • Ar jūs tik dabar pastebėjot, kad čia tik debilai komentuoja? R.A. galėtų išjungti visai komentarus ir būtų ramu, kaip padarė didiejj portalai, nes dabar čia debilų rojus.

   • Pats skaitai, pats rasai ir esi dar didesnis atsilupelis komentatorius, nei tie nevisprociai.

    • Nu ką galiu pasakyt. Jei skaitai rinkos aikštę tai atsilupeliu atsilupelis esi. TOKIO POLITIKUOTO SUDO NIEKUR NESU DAR MATES . bEt kokio velnio sitas portalas dar gyvas tai apsaugok ir apsviesk. tik uspaskihui byrka drocint

  • Būtent. Žiauru kokie kvaili žmonės gali būti ir kokie bejausmiai..

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video