Kraupus radinys: Nevėžio upėje plūduriavo žmogaus kūnas

 Kraupus radinys: Nevėžio upėje plūduriavo žmogaus kūnas

Vietiniai pasakojo, kad toje vietoje, kur buvo rastas kūnas, žmonės buvo įsirengę žvejybos vietą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienio vakarą Kėdainių specialiosios tarnybos skubėjo į miesto Šėtos gatvę, mat pranešta apie upėje pastebėtą žmogaus kūną. Deja, bet specialiųjų tarnybų darbuotojai žmogui niekuo padėti negalėjo – jis buvo miręs. Bus aiškinamasi, dėl kokių priežasčių užgeso žmogaus gyvybė.

Pranešė liudytojai

16 val. 39 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių mieste, už profesinio rengimo centro stadiono tekančioje Nevėžio upėje, žmonės pastebėjo plūduriuojantį kūną.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius su specialia valtimi ir gelbėjimo įranga, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Plaukė valtimi

Specialiosios tarnybos į įvykio vietą skubėjo per Šėtos gatvę, joms teko važiuoti ir žole, o iki pat Nevėžio gelbėtojai ėjo pėsčiomis.

Atlikus žvalgybą konstatuota, kad žmogaus kūnas nuo kranto nutolęs apie 4 metrus. Ugniagesiai valtimi nuplaukė upės vidurio link ir parplukdė kūną į krantą.

Medikai konstatavo vyro mirtį.

Policijos pareigūnams pavyko nustatyti vyro tapatybę. Kūną išgabeno laidojimo paslaugas teikiančios įmonės atstovai.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policijos pareigūnai aiškinsis, ką vyriškis čia veikė, ar jis nuskendo, ar tiesiog paslydo ir įkrito į upę, ar jam sušlubavo sveikata, ar buvo įvykdytas smurtinis nusikaltimas. Į visus šiuos klausimus bus atsakyta atlikus ikiteisminį tyrimą. 

Aut. past.

Vieta – nuošali

Įvykio vietoje būriavosi nemažas būrys vietos gyventojų. Žinia apie rastą žmogaus kūną kaipmat apskriejo visą kvartalą.

Vietiniai pasakojo, kad toje vietoje, kur buvo rastas kūnas, žmonės buvo įsirengę žvejybos vietą.

Netoli yra ir vieta, kurioje vietiniai mėgdavo išsimaudyti.

Atsirado teigiančių, kad vyras gyvena Šėtos gatvėje, tačiau šios informacijos policija nei patvirtino, nei paneigė.

Tiesa, akivaizdžiai buvo matyti, kad mirusysis yra vyresnio amžiaus. Kiek vėliau paaiškėjo ir jo gimimo metai – 1936.

Policijos pareigūnai aiškinsis, ką vyriškis čia veikė, ar jis nuskendo, ar tiesiog paslydo ir įkrito į upę, ar jam sušlubavo sveikata, ar buvo įvykdytas smurtinis nusikaltimas.

Į visus šiuos klausimus bus atsakyta atlikus ikiteisminį tyrimą. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video