Abiturientai šėlsta – nuaidėjo paskutinis skambutis! (video reportažas)

 Abiturientai šėlsta – nuaidėjo paskutinis skambutis! (video reportažas)

Nuo 2023 metų brandos atestatai tampa elektroniniai. Pasak Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, taip nuspręsta, nes elektroniniai dokumentai patogesni ir mokyklai, ir mokiniams./ Algimanto Barzdžiaus „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Šiandien daugiau nei 400 rajono abiturientų nuskambėjo paskutinis skambutis.

Daugiausia dvyliktokų su mokykla atsisveikino „Atžalyno“ gimnazijoje, jų iš čia į gyvenimą iškeliaus net 149, su Šviesiąja gimnazija atsisveikino 105 abiturientai. Akademijos gimnazija šiais metais paruošė 23 abiturientus, Josvainiai – 25, Krakių gimnazija – 24, Šėtos gimnazija – 28. Kėdainių profesinio rengimo centre šiuos mokslo metus baigia ir brandos atestato sieks 77 abiturientai.

Visose mokyklose vyko gražūs atsisveikinimo renginiai.

„Paskutinis skambutis visada labai jautri šventė. Kiekvieną kartą išlydint abiturientus iš mokyklos atrodo, kad liks neužpildoma tuštuma, kad tokių vaikų niekas nepakeis. Bet gyvenimo ratas sukasi. Rugsėjį turėsime naujus abiturientus, nė kiek neprastesnius nei ankstesnieji.

[#gallery=789#]

O vaikams gyvenime norėčiau palinkėti norėti daug, nesitenkinti mažu ir taip pat nesitikėti, kad viskas eisis lengvai.

Nė vienas neišvengėme didesnių ar mažesnių netikėtumų, nesklandumų. Eikite tik pirmyn, suklupę greitai kelkitės ir siekite savo užsibrėžtų tikslų“, – visiems rajono abiturientams linki Šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė.

[#gallery=788#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video