Kraštiečius kviečia išbandyti bavariškąjį akmenslydį

 Kraštiečius kviečia išbandyti bavariškąjį akmenslydį

Vasario 18-ąją, šeštadienį, Kėdainių miesto ledo arenoje (Chemikų g. 30) visi norintys kviečiami pažaisti bavariškąjį akmenslydį (kerlingą), susipažinti su šio žaidimo subtilybėmis ir, žinoma, gerai praleisti laiką! Toks renginys Kėdainiuose vyks pirmą kartą.

Kėdainiečiai ir miesto svečiai, burkitės į komandas, registruokitės ir tapkite šio emocionalaus žaidimo Kėdainiuose pradininkais.

13–14 val. – parodomosios varžybos;

14–15 val. – Kėdainių miesto pramoginis turnyras.

Žaisti gali įvairių amžiaus grupių žmonės. Žaidimo tikslas – nustumti štoką kuo arčiau taikinio ir surinkti daugiau taškų nei priešininkų komanda.

Kiekvieną komandą gali sudaryti iki 4 narių, kurie pakaitomis bando nustumti štoką arčiau taikinio ir išmušti priešininkų jau nustumtą štoką toliau nuo taikinio ar tiesiog ginti savo arčiau taikinio esanti štoką. Ši sporto šaka lavina dėmesio koncentraciją, reakciją, judesių koordinaciją. Taigi strateginio ir loginio mąstymo tikrai prireiks!

Žaidimas nesunkus ir kupinas puikių emocijų sukeliančių situacijų.

Ateikite ir tapsite naujos sporto šakos Kėdainiuose istorijos dalimi!!!

Praleiskite laisvalaikį energingai ir įdomiai. Vietų skaičius ribotas. Registruotis turnyrui arba susisiekti galite tel. +370 666 44 200 arba el. paštu info@icestock.lt

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

1 Komentaras

  • Ar renginio organizatoriai užtikrins,kad nebūtų trikdoma viešoji rimtis,kad gyventojai nekentės nuo triukšmo,labai garsios muzikos?(LR Administracinių nusižengimų kodekso str.488).Prašau,atsižvelgti į gyventojų interesus ir nekenkti !

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video