Krakių seniūnijoje tvarkomos žvyrkelio duobės

 Krakių seniūnijoje tvarkomos žvyrkelio duobės

Kėdainių kelių tarnyba į minėto rajoninio kelio atkarpą, kuri nėra asfaltuota, veža žvyrą ir pila ruožuose, kuriuose išmuštos didžiausios duobės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Krakių seniūnijoje, kelio Betygala–Ilgižiai–Krakės–Bokštai atkarpoje su žvyro danga, dėl didelio transporto intensyvumo bei nuolatinių oro sąlygų pokyčių susiformavo didelės duobės, todėl praėjusią savaitę pradėti duobių lyginimo darbai.

Veža žvyrą

Kėdainių kelių tarnyba į minėto rajoninio kelio atkarpą, kuri nėra asfaltuota (žvyrkelis), vežė žvyrą ir pylė ruožuose, kuriuose išmuštos didžiausios duobės. Tuomet žvyrą lygino su greideriu.

O duobės šiais metais tikrai išmuštos įspūdingos, tą patvirtino ir gyventojų skundų dėl šio kelio dažnai sulaukiantis Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Reikia žvyruoti

E. Barčas sakė, kad šį kelio ruožą reikia žvyruoti, o tiek kėdainiškiai, tiek raseiniškiai svajoja, kad jis kada nors bus išasfaltuotas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Žinote, kai kuriuose to kelio vietose ir greideris jau nebepadeda. Ten nebėra ką greideriuoti. Jeigu taisyti padėtį, tai reikia vežti žvyrą ir lyginti.

Mano nuomone, reikia žvyruoti visą tą žvyro dangos atkarpą. Tik mes čia nelabai galim kažkam daryti įtaką, nes kelias priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Mes galime tik surašyti raštą, paprašyti, perduoti žmonių skundus“, – dėstė vietos seniūnas.

Skundžiasi ne tik gyventojai

Seniūnas pažymėjo, kad minėtu keliu skundžiasi ne tik pavieniai gyventojai, bet ir įmonės, įstaigos.

Dėl didelio transporto intensyvumo bei nuolatinių oro sąlygų pokyčių susiformavo didelės duobės, todėl pradėti duobių lyginimo darbai.

Aut. past.

„Tuo keliu vasarą važiuoja sunkiasvoris transportas, ten važiuoja miškavežiai, jie kelią gadina. Atsiranda duobės. Prašom, kad jį greideriuotų, bet viskam reikia lėšų.

Į mus net mokykla kreipėsi, jų mokyklinis autobusiukas tuo keliu važiuoja ir jis dėl prastos kelio būklės nuolat lūžta. Mokykla turi jį taisyti“, – gyventojų susirūpinimą perdavė E. Barčas.

Didelė problema

Problemų, ir labai didelių, būna ir žiemą. Seniūno požiūriu, dėl tokios situacijos kalta kelių skirstymo į lygius sistema.

„Šios kelio priežiūros lygis yra labai žemas, todėl jis valomas, kai jau nuvalomi visi kiti keliai – vėliausiai. Žinoma, žmonės ir vėl skundžiasi, kad kelias yra neįveikiamas, bet ką mes galime padaryti?

Tokia jau direkcijoje sistema, taip jie dirba. Žinoma, mes netylim, kreipiamės, sakom, rašom, kalbam, stengiamės, kiek tik galim“, – kalbėjo E. Barčas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video