KPPAR kviečia dalyvauti „Verslo alėjoje“

 KPPAR kviečia dalyvauti „Verslo alėjoje“

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Šiemet Kėdainiai mini 650 metų jubiliejinę sukaktį. Šio gražaus miesto gimtadienio metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti „Verslo alėjoje“. Tokio formato renginys organizuojamas pirmą kartą, siekiant didinti Kėdainių verslų ir organizacijų žinomumą, vietos gamintojų prekių ar paslaugų prieinamumą, skatinti įsigyti prekes iš vietos verslininkų ir taip didinti savo krašto ekonominį našumą.

Data: rugsėjo 9 d.

Laikas: 10:00–19:00 val.

Vieta: Didžioji g., Kėdainių senamiestis

Dalyvavimas: NEMOKAMAS

Registracijos laikas: iki rugsėjo 2 d. 12:00 val.

Renginys nekomercinis.

Dėl informacijos kreiptis į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo direktorę el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

1 Komentaras

  • Važiuoja diedukas ratuose pasikinkęs kumelę.Ne,ne piš’ę.Mato ,kad trys studentai su dabar įprastomis kuprinėmis stabdo jį ir prašo pavežėti.Na susėdo visi ir kalbasi tarpusavy kur kuris mokosi.Viens ,atseit,LŽŪU,kitasLSU,trečiasVDU.Klauso,klauso seniokas ir nesupranta kas ten do raidės.Studentai jį tamsiu mišku apšaukė už nežinojimą.Užpyko kaimietis ,sustabdė kumelę ir sako jiems-išlipkit,MKNM!Išlipo tie ,o seniui nuvažiavus ėmė spėlioti tą MKNM abreviatūrą.Tai va,brangieji KPPAR“ai-MKNM reiškė Mano Kumelė Nori Myžt.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video