Kirtis šiukšlintojams – vaizdo kameros

 Kirtis šiukšlintojams – vaizdo kameros

BNS nuotr.

Kėdainių mieste, miesto seniūnijai priklausančiuose kaimuose bei sodininkų bendrijose per daugelį metų rakštimi tapę šiukšlintojai sulauks atkirčio. Dar pernai apie stebėjimo kameras užsiminęs miesto seniūnas Valentinas Tamulis džiaugiasi, kad  atliekų tvarkytojai bendradarbiaudami su savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriumi bei miesto seniūnija prieš piktybinius šiukšlintojus pasitelkė stebėjimo kameras. 

„Buvo neįmanoma nei gražiuoju, nei piktuoju susitarti. Kalbėjom, aiškinom, stengėmės, bet viskas perniek. Nesuprantu aš tų žmonių, kurie savo namų aplinkas užgriozdina įvairiausiomis šiukšlėmis. Dar prastesnė situacija – sodininkų bendrijose. Ten „Skongalis“ net nespėdavo vežti įvairių padangų, lovų, buities prietaisų, žaliųjų atliekų. Žmonės juos tiesiog išmesdavo kada jiems patinka, nesilaikydami jokių numatytų grafikų ir taisyklių“, – padėti paaiškino V. Tamulis

UAB „Skongalis“ direktorius Laurynas Kazlauskas pastebi, kad tiek mieste, tiek priemiestyje yra vietų, kur gyventojai piktybiškai nesilaiko nustatytos tvarkos.

Pasak direktoriaus, pasitarus su rajono savivaldybe ir seniūnija nuspręsta įrengti vaizdo stebėjimo kameras. Keletas jų bus stacionarios, viena – mobili.

Tad nuo šiol gyventojai, prieš neteisingai atsikratydami atliekomis, turės gerai pagalvoti, nes už tokį neatidų ir piktybišką elgesį jiems grės baudos. 

UAB „Skongalis“ turi ir kitų svarbių naujienų Kėdainių miesto ir rajono gyventojams. Apie jas plačiau – artimiausiame „Rinkos aikštės“ numeryje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video