Kelininkai plušėjo centrinėje miesto gatvėje

 Kelininkai plušėjo centrinėje miesto gatvėje

Pagrindinę Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvę nuolat prižiūri ir tvarko Kauno regiono kelių Kėdainių kelių tarnyba./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

AB „Kelių priežiūros“ Kėdainių kelių tarnybos kelininkai neseniai baigė krašto kelio Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai remonto darbus. Čia buvo sutvarkytos gatvių duobės, išdaužos, kelkraščiai. Beje, į šį kelią įeina ir Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvė, kurioje vietomis buvo tvarkomos ir provėžos.

Periodinė priežiūra

Pagrindinę Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvę nuolat prižiūri ir tvarko Kauno regiono kelių Kėdainių kelių tarnyba. Jos viršininkas teigė, kad kelininkams darbų netrūksta.

„Pagrindinė Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvė priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Mūsų bendrovė vykdo šios gatvės periodinę priežiūrą, todėl neseniai čia ir buvo atlikti kelio dangos tvarkymo darbai“, – paaiškino tarnybos viršininkas Tomas Glebavičius.

J. Basanavičiaus gatvė buvo sutvarkyta labai operatyviai – vos per vieną dieną.

Aut. past.

Eiliniai darbai

Išties J. Basanavičiaus gatvė buvo sutvarkyta labai operatyviai – vos per vieną dieną.

Čia žmonės galėjo pamatyti nemažai kelininkų technikos: buvo frezuojamos duobės, liejamas asfaltas, tvarkomos provėžos.

Kelininkai patvirtino, kad šiemet pagrindinėje miesto gatvėje didesnių darbų nebuvo numatyta – vykdomi eiliniai kelių tvarkymo darbai.

Gatvėse, kurios yra regioninių kelių dalis: J. Basanavičiaus, Gedimino, S. Dariaus ir S. Girėno, M. Daukšos, Tilto ir Kauno, visus periodinės priežiūros darbus atlieka įmonė „Kelių priežiūra“.

Visas kitas gatveles prižiūri miesto seniūnija, o tvarko ir taiso konkursus laimėjusios įmonės.

2 Komentarai

  • Asfaltuotojais jų pavadint negalima, nes kokia baisi basanavičiaus gatvė buvo tokia ir liko. Visas kelias vien provėžos ir duobės, prie vikondos išvis biasu ka padarė, iš kitos puses prie šviesaforo visai nieko nepadaryta provėžos baisiausios paliktos. Pats prie kelių daug metų dirbes esu ir visi kelininkai žino kad „kelių priežiūra“ nemoka deramai atlikti savo darbo ir ypač asfaltuoti.

  • Nematau jokio pagerėjimo, nuskuto, bet neišsprendė problemos

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video